‌آمریکایی‌ها بخشی از فرماندهی عملیات‌های رژیم صهیونیستی را به عهده گرفتند

‌آمریکایی‌ها بخشی از فرماندهی عملیات‌های رژیم صهیونیستی را به عهده گرفتند

فرماندهان آمریکایی هدایت بخشی از عملیات‌های صهیونیست ها علیه شهروندان فلسطینی در غزه را به عهده گرفته‌اند.

‌آمریکایی‌ها بخشی از فرماندهی عملیات‌های رژیم صهیونیستی را به عهده گرفتند

فارس‌پلاس؛ دیگر رسانه‌ها – چند منبع مطلع در سرزمین‌های اشغالی به خبرنگار تسنیم در غزه اطلاع دادند که با توجه به بهم ریختگی ذهنی و‌ روانی اکثر فرماندهان نظامی اسرائیلی، برخی فرماندهان آمریکایی هدایت "بعضی از عملیات‌های آنان" را از ابتدای حملات صهیونیست‌ها علیه شهروندان فلسطینی در غزه به عهده گرفته‌اند و در کنار فرماندهان نظامی اسراییل حضور دارند.

این منابع گفتند که فشار روانی شدید ناشی از عملیات فوق‌العاده‌ مقاومت فلسطین (طوفان الاقصی) و خسارات بی‌سابقه‌ای که به اسرائیلی‌ها وارد شد، موجب این به هم ریختگی روانی و ذهنی شده است به نحوی که بسیاری از فرماندهان اسرائیلی قادر به تصمیم‌گیری‌ نیستند. از این رو، عملیات‌های منجر به قتل عام شهروندان غزه نیز به صورت مشترک (امریکا و اسرائیل) انجام می‌شود.

به گفته این منابع، برخی از این فرماندهان آمریکایی مشارکت‌کننده در حملات صهیونیست ها، همزمان به آنان‌ توصیه می‌کنند که از ورود زمینی به غزه خودداری کنند چراکه احتمال ضربه سنگین‌تر بسیار بالاست و این معرکه، ریسک درستی محسوب نمی‌شود.

10 روز از حملات هوایی رژیم صهصونیستی به غزه می‌گذرد و وزارت بهداشت این منطقه اعلام کرد که 2750 نفر در این حملات شهید و 9700 تن درگیر زخمی شده‌اند که عمدتا زنان و کودکان هستند.

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی همچنان در حال بمباران محله‌های مسکونی و مناطق اطراف بیمارستان‌ها و مدارس هستند که خسارت زیادی به این مراکز غیرنظامی وارد می‌کند. «فرنچسکا آلبایز» گزارشگر حقوق بشر سازمان ملل این تجاوزات وحشیانه رژیم اشغالگر را کشتار جمعی و توطئه این رژیم برای تخلیه غزه از ساکنان آن را پاکسازی قومی خواند.

جنایت‌های اشغالگران در نوار غزه صرفا محدود به بمباران مراکز غیرنظامی نیست؛ بلکه حمله به خبرنگاران و اصحاب رسانه، نیروهای دفاع شهری، آمبولانس‌ها و تجهیزات بهداشتی و تیم‌های پزشکی و … نیز همچنان در دستور کار صهیونیست‌ها بوده و درواقع این‌ها بانک اهداف اسرائیل در غزه به شمار می‌روند!

رژیم صهیونیستی در تجاوزات خود متمرکز بر آسیب رساندن به مراکز حیاتی از جمله بیمارستان‌های غزه بوده و به بمباران مناطق اطراف بیمارستان الشفا و بیمارستان قدس ادامه می‌دهد.

هلال احمر فلسطین اعلام کرد که آمبولانس‌ها به دلیل شدت بمباران نمی‌توانند در مقابل ساختمان بیمارستان قدس حرکت و امدادرسانی کنند. تاکنون در بیمارستان قدس شهر غزه 114 فلسطینی بر اثر شدت جراحات به شهادت رسیده‌اند که شامل 37 کودک و 44 زن است و 129 نفر نیز مجروح هستند که همه آنها زن و کودک می‌باشند. ده‌ها شهید نیز به این بیمارستان منتقل شده‌اند که اجساد آنها تکه تکه شده یا سوخته و قابل تشخیص نیست.

پایان پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *