آیا انصارالله وارد نبرد با صهیونیست‌ها می‌شود؟

آیا انصارالله وارد نبرد با صهیونیست‌ها می‌شود؟

مرکز اطلاع رسانی جنبش انصارالله یمن با انتشار عکس‌نوشت‌هایی به زبان‌های عربی و عبری از موشک‌ها و پهپادهای خود، از مقاومت فلسطین در غزه اعلام حمایت کرد.

آیا انصارالله وارد نبرد با صهیونیست‌ها می‌شود؟

فارس‌پلاس؛ دیگر رسانه‌ها – تسنیم نوشت: انتشار پوسترهایی به زبان عربی و عبری با شعارهایی همچون ««منتظر اقدامات غافلگیرکننده باشید»،«ما می‌آییم، منتظر بمانید» و «شما تنها نیستید» (اشاره به مردم و مقاومت غزه) و «طوفان الاقصی» از سوی واحد اطلاع رسانی جنبش انصارالله یمن گمانه زنی‌ها درباره احتمال ورود این جنبش قدرتمند مردمی به صحنه نبرد مستقیم با رژیم صهیونیستی را تقویت کرده است.

انتشار این پوسترها و پیام‌های هشداردهنده در آن نشان می‌دهد که انصارالله در عین حمایت از مقاومت، به صهیونیست‌ها پیام هشدار صادر کرده است.

از آنجایی که انصارالله یمن پیشتر با انتشار چنین پوسترهایی تهدیدهای خود علیه اشغالگران را عملی کرده، بعید نیست، دست به اقداماتی بزند؛ چرا که بنا به اظهارات یمنی‌ها، صنعاء پهپادها و موشک‌هایی در دست دارد که می‌تواند تا تل‌آویو را پوشش دهد.

البته سخنان سیدعبدالملک الحوثی رهبر انصارالله هم این گمانه را تقویت می‌کند چرا که هشدار داده بود«ما با محور مقاومت هماهنگ هستیم و اگر آمریکا به صورت مستقیم دخالت نظامی کند، حتی در حملات موشکی و پهپادی حاضر به مشارکت هستیم.»

پایان پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *