از اون طرف! (گفت و شنود)

از اون طرف! (گفت و شنود)

غربگراها در مخالفت با دولت از رسانه‌های غربی پیروی می‌کنند و مواضع‌شان با دشمنان مو نمی‌زند بنابراین کارشان سخت نیست، همان دروغ‌های رسانه‌ها و مقامات غربی را منتشر می‌کنند!

از اون طرف! (گفت و شنود)

فارس‌پلاس؛ دیگررسانه‌ها – کیهان نوشت:گفت: پیروزی‌های پی‌در‌پی دولت سیزدهم بد‌جوری سر غربگراها را شلوغ کرده و آنها را با تراکم شدید کاری رو‌به‌رو کرده است! چرا؟!

گفتم: خُب برای این‌که غربگراها مأموریت دارند با هر موفقیتی که دولت به دست می‌آورد مخالفت کنند و علیه آن دست به وارونه‌نمایی بزنند! بنابراین موفقیت‌ها که زیاد و پی‌در‌پی می‌شود غربگراها مجبورند برای هر یک از آنها سوژه‌ای کوک کرده و دروغی سرهم کنند و در نتیجه با تراکم کاری رو‌به‌رو می‌شوند!

گفت: ولی غربگراها در مخالفت با دولت از رسانه‌های غربی پیروی می‌کنند و مواضع‌شان با دشمنان مو نمی‌زند بنابراین کارشان سخت نیست، همان دروغ‌های رسانه‌ها و مقامات غربی را منتشر می‌کنند!

گفتم: مشکل آنها این است که آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها خودشان با ده‌ها بحران سخت و شکننده رو‌به‌رو هستند و در کار خودشان هم مانده‌اند و گیج می‌زنند!

گفت: پس بگو چرا برای حل مشکل پادوهای داخلی خود پیشنهادهای در پیتی می‌دهند!

گفتم: مستخدم اداره به مدیرش که سخت درگیر مشکلات بود گفت؛ قربان سیم تلفن خیلی بلنده و به این طرف و اون طرف گیر می‌کنه! مدیر که حسابی گیج و مَنگ شده بود گفت؛ زنگ بزن به مخابرات بگو سر سیم رو از اون طرف بکشه!

پایان پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *