اقلیت میلیونی!(گفت و شنود)

اقلیت میلیونی!(گفت و شنود)

معاون سیاسی دبیرکل حزب اتحاد ملت ده‌ها میلیون جمعیت انقلابی ایران را اقلیت؟! دانسته و اکثریت ایرانیان را هم همان حزب چند 10 نفره مدعی اصلاحات و موسوم به «اتحاد ملت‌» قلمداد می‌کند!

اقلیت میلیونی!(گفت و شنود)

فارس‌پلاس؛ دیگر رسانه‌ها – کیهان نوشت:گفت: معاون سیاسی دبیرکل حزب اتحاد ملت گفته است «‌اقلیت یکدست‌ساز‌(!)، اکثریت ایرانیان را غیر‌خودی می‌داند‌»!

گفتم: اقلیت یکدست‌ساز چه کسانی هستند و منظورش از اکثریت ایرانیان چه کسانی است؟!

گفت: فقط نیم نگاهی به رخدادهای ۴۵ سال گذشته و مخصوصاً چند سال اخیر نشان می‌دهد که اکثریت ملت کسانی هستند که حماسه‌های پرشور و چند ده میلیونی حضور در دفاع از اسلام و انقلاب را آفریده‌اند، حماسه‌هایی نظیر تشییع پیکر شهید سلیمانی، جشن چند کیلومتری غدیر، اربعین حسینی‌(ع)، دفاع از مردم غزه، استقبال از رئیس‌جمهور و‌…

گفتم: به این ده‌ها میلیون می‌گوید اقلیت؟! پس حتماً منظورش از اکثریت ایرانیان هم حزب چند 10 نفره مدعی اصلاحات و موسوم به «اتحاد ملت‌» است!

گفت: حالا چه اصراری دارند که دیدگاه‌های آمریکا و اسرائیل علیه ملت ایران را بلغور کنند؟!

گفتم: مرد حسابی، کجای کاری؟! دیروز همین حزب مدعی اصلاحات مانند رسانه‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی، اسیران صهیونیست در جنگ غزه را «گروگان»! نامیده بود و‌…

گفت:چرا همه چیز را وارونه قلمداد می‌کنند؟!

گفتم: یارو توی قهوه‌خانه لیوان را وارونه گرفته و به قهوه‌چی اعتراض کرد و گفت؛ این لیوان که سر‌ش بسته است‌! قهوه‌چی گفت؛ شما لیوان را وارونه گرفته‌اید! و یارو به جای اینکه خجالت بکشد، دست به زیر لیوانِ وارونه کشید و گفت؛ بفرما! تهش هم که سوراخ است!

پایان پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *