اون ول نمی‌کنه! (گفت و شنود)

اون ول نمی‌کنه! (گفت و شنود)

۸ سال با دیپلماسی التماسی آن‌همه باج به آمریکا دادند و فاجعه برجام را سر ملت آوار کردند کافی نبود که هنوز هم از همراهی با منافع دشمن دست برنمی‌دارند.

اون ول نمی‌کنه! (گفت و شنود)

فارس‌پلاس؛ دیگر رسانه‌ها – کیهان نوشت: گفت: برخی از روزنامه‌های زنجیره‌ای تحت مدیریت مدعیان اصلاحات، پیشنهاد مذاکره مستقیم با آمریکا را مطرح کرده‌اند!

گفتم: مذاکره درباره چی؟ آمریکا با صراحت اعلام کرده است که خواستار مذاکره برای محدود کردن صنعت موشکی ایران، مقابله با حضور منطقه‌ای کشورمان و تن دادن به چند شرط ذلت‌بار دیگر است. کجای این پیشنهاد به نفع کشورمان است؟!

گفت: ‌ای عوام، کدام‌ یک از مواضع مدعیان اصلاحات و روزنامه‌های زنجیره‌ای با خواسته‌های آمریکا تفاوت داشته که حالا انتظار داری مواضع آنها را تکرار نکنند؟!

گفتم: ۸ سال با دیپلماسی التماسی آن‌همه باج به آمریکا دادند و فاجعه برجام را سر ملت آوار کردند کافی نبود که هنوز هم از همراهی با منافع دشمن دست برنمی‌دارند.

گفت: دست خودشان نیست. آمریکا ول‌شان نمی‌کند!

گفتم: یارو با دوستش کنار رودخانه رفته بود که دید یک کیسه سیاه روی آب است، رفت که ببیند چیست! یک خرس بزرگ بود و محکم یارو را گرفت. دوستش فریاد زد کیسه را ول کن بیا. گفت؛ من ول کرده‌ام، اون ول نمی‌کنه!

پایان پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *