اگر می‌شد؟! (گفت و شنود)

اگر می‌شد؟! (گفت و شنود)

این جماعت غربگرا که مدعی اصلاحات هم هستند با چه سند و مدرکی دولت ابراهیم رئیسی را به ناکارآمدی متهم می‌کنند؟

اگر می‌شد؟! (گفت و شنود)

فارس‌پلاس؛ دیگر رسانه‌ها – کیهان نوشت: گفت: چه خبر؟!

گفتم: روزنامه زنجیره‌ای سازندگی در تیتر اول خود نوشته است «‌دولت نا‌کار‌آمد رئیسی دو سال دیگر باید به رأی ملت گذاشته شود‌»!

گفت: ولی همه شواهد و اسناد حکایت از آن دارند که دولت رئیسی کارآمدترین دولت در طول انقلاب بوده است و همین اسناد نشان می‌دهند که دولت روحانی ناکارآمدترین و خسارت‌بارترین دولت بوده است. سازندگی چه دلیل و سندی برای ادعای خود آورده است؟!

گفتم: ‌ای عوام! خونه خرس و بادیه مس؟! مگر این جماعت برای حمایت خود از اغتشاشگران آدمکش و قرآن‌سوز و پادوهای آمریکا و اسرائیل و دروغ‌بافی درباره فوت مهسا، دفاع از فتنه آمریکایی اسرائیلی ۸۸ و حمایت از جاسوسان و دفاع از فاجعه برجام و سکوت در برابر خسارت‌های فراوان دولت تحت حمایت خود و… دلیل و سندی آورده بودند که انتظار داری در این مورد سندی ارائه کنند؟! مگر مردم خیانت‌های مدعیان اصلاحات را فراموش می‌کنند؟!

گفت: آرزوهای خود را به خبر تبدیل می‌کنند!

گفتم: یارو یک کاسه ماست درون آب دریا ریخته و در ساحل نشسته بود و با قاشق آب دریا را هم می‌زد! پرسیدند؛ چه می‌کنی؟ گفت؛ دارم دوغ درست می‌کنم! گفتند؛ مگر می‌شود با ریختن یک کاسه ماست درون آب دریا دوغ درست کرد؟! سرش را پائین انداخت و گفت؛ می‌دونم نمیشه ولی اگر می‌شد، چی می‌شد!

پایان پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *