باز هم «صدای آمریکا» از خاتمی بلند شد

باز هم «صدای آمریکا» از خاتمی بلند شد

خاتمی در مطلبی نوشت: حجاب برای حکومت «تبدیل به امر هویتی» شده و «باید بپذیرد بخش کثیری از جامعه، حجاب اجباری را نمی‌خواهد».

باز هم «صدای آمریکا» از خاتمی بلند شد

فارس پلاس؛ خط ویژه – خط ویژه، رصدی است روزانه از لابه‌لای روزنامه‌های داخلی و عملیات رسانه‌ای پایگاه‌های خبری رسانه‌های ضد انقلاب، در این رصد برآنیم که بتوانیم خطوط مشترک میان بعضی از رسانه‌های داخلی و ضد انقلاب را بررسی و تحلیل کنیم.

*******

باز هم «صدای آمریکا» از خاتمی بلند شد

وبسایت صدای آمریکا در مطلبی نوشت:« محمد خاتمی، رئیس جمهور پیشین ایران در مقدمه یک پژوهش نوشت حجاب (اجباری) برای حکومت «تبدیل به امر هویتی» شده و «باید بپذیرد که بخش کثیری از جامعه، حجاب اجباری را نمی‌خواهد.» از ده ماه پیش، زنان زیادی به حجاب اجباری تن نمی‌دهند. حکومت در صدد تصویب قوانین سخت‌گیرانه برای حجاب است.»


استقبال صدای آمریکا از صحبت‌های خاتمی

دشمن برای هدف قراردادن حجاب زنان و عادی سازی هنجارشکنی، روی جریان غربگرا حساب ویژه‌ای باز کرده است. در این میان، رسانه های معاند از اظهارات خاتمی و همقطاران وی به صورت ویژه استقبال می کنند.

یکی از فعالین رسانه ای با اشاره به اظهارات اخیر خاتمی نوشت:«خاتمی در دهه 60 با انتشار نامه ای به کیهان اعتراض کرد که چرا تظاهرات علیه بدحجابی و فساد را در صفحه دو زدید و در صفحه اول کار نشده است. خاتمی در ادامه تاکید کرده بود که «آیا با اجازه و حساب و کتاب و آرامش هم حزب الله حق ندارد علیه مظاهر فساد اعتراض کند؟! وی در ادامه، این رفتار کیهان را برخوردی زشت و غیرقابل توجیه خوانده بود.»


انتشار مطلب خاتمی در روزنامه اصلاح‌طلب

حالا خاتمی به جایی رسیده که رسانه های تابلودار دشمن از جمله صدای آمریکا، بی بی سی و شبکه تروریستی اینترنشنال برای او کف و سوت و هورا کشیده و وی را تشویق و تکریم می‌کنند.

خاتمی در سال گذشته صراحتا از تروریست ها و آدم کش ها و اوباش حمایت کرده و به صورت مستمر بر آتش آشوب می دمید.

اینترنشنال نگران شغل جوانان ایرانی است؟!

شبکه تروریستی اینترنشنال از فضاسازی رسانه های جریان غربگرا در موضوع استارتاپ ها استقبال کرد. این شبکه ضدایرانی به مطالب منتشر شده در روزنامه های سازندگی و اعتماد استناد کرد.


دفاع روزنامه اصلاح‌طلب از استارتاپ های هنجارشکن


استقبال شبکه تروریستی اینترنشنال از فضاسازی رسانه‌های اصلاح‌طلب

در همین رابطه روزنامه اعتماد در مطلبی با عنوان «استارتاپ ها زیر فشار» نوشت:«فضای استارتاپی ایران با تعطیلی و تعلیق مجوز به دلیل آنچه «کشف حجاب» خوانده شده، روبه‌رو شده است. اتفاقی که با هجمه رسانه‌های حامی جریان‌های خاص سیاسی شروع و به پلمب و تعطیلی کسب و کارهای آنلاین و پلتفرم‌هایی که بخشی از ساز و کار اقتصادی ایران را به دست دارند، انجامیده است.»

در ادامه این مطلب آمده است:« اگر این کسب و کارها، بسیاری از فعالیت‌های سنتی را کنار زده و سرعت و دقت را بیشتر کرده که به مذاق عده‌ای خوش نیامده، بحث دیگری است.»


دفاع روزنامه اصلاح‌طلب از استارتاپ های هنجارشکن


استقبال شبکه تروریستی اینترنشنال از فضاسازی رسانه‌های اصلاح‌طلب

روزنامه سازندگی نیز در مطلبی با عنوان «تحدید استارتاپ ها» نوشت:«بحث حجاب و عفاف با اظهارات عده ای سوپرانقلابی دستمایه رقابت های سیاسی شده است.»

رسانه های منتسب به جریان غربگرا مهارت خاصی در مغلطه دارند. در همه جای دنیا اگر مجموعه ای برخلاف قانون رفتار کند و به عبارتی در مقابل قانون گردن کشی کند، با آن برخورد می شود. رعایت حجاب واجب سیاسی و از آن مهمتر واجب شرعی است. بنابراین استارتاپ هایی که به صورت آشکار این قانون را زیر پا می گذاشته اند با آن ها برخورد شده است.

البته جریان غربگرا ثابت کرده که اصلا میانه خوبی با قانون ندارد. همین طیف در سال های گذشته وقتی شهردار سابق تهران به دلیل قتل همسر دومش گرفتار قانون و محکمه شد، همگی دست به کار شدند تا اسباب رهایی «قاتلِ یک زن» را فراهم کنند.

در یک نمونه دیگر وقتی سال گذشته آشوبگران بر تعطیلی کسب و کارها و اعتصاب زورکی تمرکز کردند، به حمایت از آن ها پرداخته و به معیشت مردم دهن کجی کردند.

بنابر مستندات متعدد می توان ثابت کرد که معیشت مردم و اشتغال جوانان، پشیزی برای جریان غربگرا ارزش ندارد. که اگر داشت این طیف پای ثابت اغتشاش و آشوب و التهاب نبود و به دشمن آدرس تحریم و فشار نمی‌داد و با اقداماتی همچون اعتصاب زورکی، در تأمین معیشت مردم سنگ اندازی نمی‌کرد.

پایان پیام/.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *