باشه یا نباشه؟! (گفت و شنود)

باشه یا نباشه؟! (گفت و شنود)

با وجود اینکه مدعیان اصلاحات و رسانه‌های بیگانه ادعا می‌کردند که کسی در پیش‌‌ ثبت‌نام انتخابات مجلس شرکت نمی‌کند، برخی گزارش‌های موثق حکایت از آن دارد که تعداد زیادی از اصلاحیون نیز جزء ثبت‌نام‌کنندگان هستند.

باشه یا نباشه؟! (گفت و شنود)

فارس‌پلاس؛ دیگر رسانه‌ها – کیهان نوشت: گفت: بر اساس آمار دیروز بیش از ۱۹ هزار داوطلب در مرحله پیش‌ثبت‌نام برای نمایندگی مجلس آینده ثبت‌نام کرده‌اند و در حالی که هنوز چند روز دیگر از مهلت ثبت‌نام باقی مانده‌، رکورد ثبت‌نام در دوره قبل شکسته شده است.

گفتم: مدعیان اصلاحات و رسانه‌های بیگانه علیه طرح پیش‌‌ثبت‌نام داوطلبان چه قشقرقی راه ‌انداخته بودند و ادعا می‌کردند که کسی ثبت‌نام نمی‌کند؟!

گفت: اتفاقاً، برخی گزارش‌های موثق حکایت از آن دارد که تعداد زیادی از مدعیان اصلاحات نیز جزء ثبت‌نام‌کنندگان هستند.

گفتم: در انتخابات قبلی هم با ۳ لیست و کلی تبلیغات شرکت کردند ولی هیچ‌کدام از نامزدهایشان رای نیاورد. نفر اول لیست آنها ۷۰ هزار رای آورد و نفر اول لیست انقلابیون یک میلیون و ۳۰۰ هزار رای آورده بود.

گفت: در دوره قبل هم ادعا کردند هواداران اصلاحات شرکت نکرده بودند که به ما رای بدهند! یعنی با زبان بی‌زبانی اعتراف کرده بودند که حتی هوادارانشان هم آنها را قبول ندارند!

گفتم: با دست پس می‌زنند و با پا پیش می‌کشند! یارو یک لیوان خالی بالای سرش گذاشته و خوابیده بود! پرسیدند این چه کاریه؟ گفت؛ ممکنه نصفه شب بیدار بشم و تشنه‌ام باشه. گفتند؛ پس چرا لیوان خالی است؟! گفت؛ خُب شاید بیدار بشم و تشنه‌ام نباشه!

پایان پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *