بلد نبود! (گفت و شنود)

بلد نبود! (گفت و شنود)

به راستی ‌آقای ظریف به نمایندگی از کدام مردم حرف می‌زند؟! از مردمی که فقط ۸ میلیون نفر آنها برای اعزام به غزه ثبت‌نام کرده‌اند؟! از مردمی که در حمایت از زنان و کودکان قتل عام شده غزه سر از پا نمی‌شناسند؟! یا‌…

بلد نبود! (گفت و شنود)

فارس‌پلاس؛ دیگر رسانه‌ها – کیهان نوشت:گفت: نفتالی بنت، نخست‌وزیر سابق رژیم صهیونیستی گفته است «‌‌حزب‌الله و حماس بازوهای ایران هستند و ما در نهایت باید ایران را بزنیم‌»!

گفتم: اگر حماس و حزب‌الله به قول خودشان بازوهای ایران باشند! صهیونیست‌های بدبخت در مقابل آنها مثل خر (دور از جان خر‌) در گِل مانده‌اند، چطوری می‌خواهند با ایران مقابله کنند؟!

گفت: در حالی که نفتالی بنت علیه ایران قُمپز در می‌کند و زور الکی می‌زند! آقای ظریف هم با اظهارات نسنجیده خود عصا زیر بغل او گذاشته و گفته است «‌قرار نیست ما جای مستضعفین بجنگیم‌… مردم از پرداخت هزینه خسته شده‌اند و‌…‌»!

گفتم: ‌آقای ظریف به نمایندگی از کدام مردم حرف می‌زند؟! از مردمی که فقط ۸ میلیون نفر آنها برای اعزام به غزه ثبت‌نام کرده‌اند؟! از مردمی که در حمایت از زنان و کودکان قتل عام شده غزه سر از پا نمی‌شناسند؟! یا‌…

گفت: آقای ظریف چند سال قبل هم درحالی که آمریکا لاف می‌زد که گزینه نظامی روی میز است گفته بود آمریکا با فشردن یک دکمه می‌تواند ظرف ۵ دقیقه تمام تاسیسات نظامی ما را نابود کند!

گفتم: طرف می‌گفت یکی از دوستان ما به جبهه رفته بود و با شلیک اولین آر‌پی‌جی تعدادی از نیروهای خودی را به خاک و خون کشید! پرسیدند؛ عمدی بود؟ گفت؛ نه بابا، بلد نبود. آر‌پی‌جی رو برعکس گرفته بود!

پایان پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *