بیانیه رهنورد درباره آرمیتا گراوند؛ حنایی که دیگر رنگی ندارد

بیانیه رهنورد درباره آرمیتا گراوند؛ حنایی که دیگر رنگی ندارد

زهرا رهنورد از سران فتنه ۸۸ در بیانیه‌ای با طرح اتهاماتی دروغین قصد داشت فوت مرحومه «آرمیتا گراوند» را به دستمایه‌ای برای انتقام‌جویی از نظام تبدیل کند.

بیانیه رهنورد درباره آرمیتا گراوند؛ حنایی که دیگر رنگی ندارد

فارس‌پلاس؛ دیگر رسانه‌ها – تسنیم نوشت: زهرا رهنورد همسر میرحسین موسوی از سران فتنه 88 در بیانیه‌ای با طرح اتهاماتی دروغین، قصد داشت فوت مرحومه آرمیتا گراوند را به دستمایه‌ای برای انتقام‌جویی از نظام تبدیل کند و در بیانیه خود خواستار حذف قانون حجاب شده بود!

«آرمیتا گراوند» دختر دانش‌آموز تهرانی بود که اوائل مهر امسال حین عزیمت به مدرسه در ایستگاه متروی میدان شهدا دچار افت فشار و بیهوشی شده بود و علی‌رغم‌ معالجات گسترده پزشکی درگذشت؛ جریان‌سازی ناکام ضدانقلاب و امثال رهنورد برای ربط دادن بدحالی خانم گراوند به پوشش وی در حالی صورت گرفت که حتی نزدیک‌ترین افراد به آرمیتا گراوند و دوستان همراهش در صحنه حادثه و شاهدان نیز، طرح ادعاهای ناشیانه ضدانقلاب در خصوص مرگ وی را تکذیب کردند.

چشم بستن رهنورد با حقیقت و همراهی با جبهه ضدایرانی در چنین مسئله آشکاری، علاوه بر اینکه نشان‌دهنده خشم او از ملت ایران در عدم همراهی با ادعای تقلب در سال 1388 است، همراه با مواضع همسر وی میرحسین موسوی در سال‌های اخیر است.

موسوی در سال‌های اخیر و به‌ویژه از سال 98 کاملاً راه خود را از مردم جدا کرده به اردوگاه براندازان و ضدانقلاب پیوست؛ بیانیه سال گذشته وی در ایام عاشورا و اهانت به مدافعان حرم و همچنین درخواست وی در اغتشاشات سال گذشته مبنی بر تشکیل مجلس مؤسسان برای تغییر قانون اساسی، بازی در زمین دشمنان بود.

بیانیه اخیر زهرا رهنورد در بحبوحه جنگ غزه و چشم بستن او بر حقیقت نیز نشان‌دهنده انتقام‌جویی وی نسبت به فراگیری گفتمان انقلاب اسلامی در داخل و خارج از مرزهای کشورمان محسوب می‌شود اما عدم بازخورد آن در فضای رسانه‌ای کشور و حتی رسانه‌های نزدیک به حامیان سابق آنها نشان می‌دهد که اندک تأثیر خود را هم به‌دلیل رفتارها و اظهارات رادیکال از دست داده‌اند.

پایان پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *