بیا بریم دَدَر!! (گفت و شنود)

بیا بریم دَدَر!! (گفت و شنود)

اسناد موجود در وزارت خارجه انگلیس تأکید دارند که آل‌خلیفه یک قبیله عرب هستند که در بیابان‌های نجد عربستان به راهزنی مشغول بودند و حاکمیت بحرین ‌اشغال شده توسط دولت وقت انگلیس به آنها اجاره داده شده است.

بیا بریم دَدَر!! (گفت و شنود)

فارس‌پلاس؛ دیگر رسانه‌ها – گفت: وزارت خارجه دولت جعلی بحرین عملیات طوفان‌الاقصی را محکوم کرده و از مجامع جهانی خواسته است برای آزادی اسرای صهیونیست وارد عمل بشوند!

گفتم: رژیم حاکم بر بحرین هم مثل رژیم صهیونیستی یک دولت جعلی و غاصب است، همه اسناد به وضوح نشان می‌دهند که بحرین متعلق به ایران است که توسط آمریکا و انگلیس و با خیانت رژیم آمریکایی شاه از ایران جدا شده و حاکمیت آن به آل‌خلیفه اجاره داده شده است.

گفت: اسناد موجود در وزارت خارجه انگلیس تاکید دارند که آل‌خلیفه یک قبیله عرب هستند که در بیابان‌های نجد عربستان به راهزنی مشغول بودند و حاکمیت بحرین ‌اشغال شده توسط دولت وقت انگلیس به آنها اجاره داده شده است.

گفتم: پس بی‌حساب نیست که اسماعیل هنیه حاکمان بحرین را تفاله عرب نامیده است.
گفت: مردم بحرین خود را ایرانی می‌دانند و به زبان فارسی صحبت کرده و خواستار الحاق بحرین به ایران هستند و آل‌خلیفه که در تاریخ عربستان به راهزنی شهرت دارد برای رد گم کردن، برای قبیله خود سابقه جعلی حضور در بحرین تهیه کرده است!

گفتم: یارو در حال مرگ بود که ناگهان احساس کرد شخصی وارد اتاق شده، فکر کرد ملک‌الموت برای قبض روحش آمده است! برای رد‌گم کردن شیشه شیر بچه را به دهان گذاشت که وانمود کند طفل شیرخوار است و مثلا فلانی نیست! شخص وارد شده گفت؛ شیرتو بخور، میخوام ببرمت دَدَر!

پایان پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *