ترویج آزادی جنسی کودکان در شبکه اینترنشنال!

ترویج آزادی جنسی کودکان در شبکه اینترنشنال!

شبکه ایران اینترنشنال که در ایام اغتشاشات سال گذشته به تریبون تجزیه‌طلبان و گروهک‌های تروریستی تبدیل شده بود، در ادامه مصاحبه‌هایش با چهره‌های ضدانقلاب به سراغ ترویج کودک همسری و آزادی جنسی در سنین پایین رفته است.

ترویج آزادی جنسی کودکان در شبکه اینترنشنال!

فارس‌پلاس؛ دیگر رسانه‌ها- تسنیم نوشت: «مهیار منشی‌پور» مصاحبه‌‌ شونده‌ی اینترنشنال در اظهارات چند دقیقه‌ای در این شبکه، هم ترویج کودک همسری و آزادی جنسی در سن پائین را می‌کند، هم حقوق اکثریت در ایران را نادیده می‌گیرد و هم از اوضاع کنونی فرانسه حمایت می‌کند.

وی مدعی شده که چرا نباید یک دختر 12 ساله از آزادی جنسی برخوردار باشد؟! این اظهارات درحالیست که این رسانه‌ها بارها برای تاختن به ایران، ازدواج در سن 18 و 19 سال را هم جزء کودک همسری می‌دانستند.

منشی‌پور از انقلاب فرانسه در 1789 حرف می‌زند؛ اینکه مردم فرانسه شاه را بیرون کردند و مدل سلطنت وراثتی را کنار زده و شاه را گردن زدند تحسین و از دموکراسی در فرانسه حمایت می‌کند؛ اما فراموش می‌کند هفته‌هاست فرانسه در اعتراض به یک قانون شاهد صحنه‌های درگیری شدید میان نیروهای پلیس و مردم است و همچنان ادامه دارد و با شدیدترین روش‌ها در حال سرکوب معترضان هستند.

در چنین شرایطی صحبت کردن از دموکراسی فرانسوی یا نهایت بی‌سوادی است و یا وقاحت سیاسی چه از جناب مهمان برنامه و چه گزارشگر که در حال تأیید آن اظهارات است.

پایان پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *