حضور سلبریتی‌های حامی براندازی در شبکه نمایش خانگی

حضور سلبریتی‌های حامی براندازی در شبکه نمایش خانگی

اعتراض به حضور برخی از بازیگران حامی آشوب‌های «زن زندگی آزادی» در شبکه‌های نمایش خانگی از بحبوحه این اغتشاشات آغاز شد. حال با گذشت چند ماه از پایان اغتشاشات، سلبریت‌های مسئله‌دار بازهم در VODها حضور دارند.

حضور سلبریتی‌های حامی براندازی در شبکه نمایش خانگی

فارس پلاس ؛ روایت روز – سلبریتی‌های حامی پروژه آشوب‌ پاییز ۱۴۰۱ کماکان در شبکه نمایش خانگی (VOD) حضور دارند.

۳۰ آذر ۱۴۰۱ بود که مصاحبه حمید فرخ نژاد با شبکه تروریستی اینترنشنال منتشر شد. شبکه های اجتماعی متعلق به او نیز پس از خروج از کشور شروع به انتشار محتواهای ضد ملی با خط رسانه‌ای رژیم صهیونیستی و ضدانقلاب کرد. او پیش از خروجش در فیلمی برای انتشار در شبکه نمایش خانگی بازی کرده بود. با وجود چنین اقداماتی، این سریال از شبکه های نمایش خانگی پخش شد. او پیش‌تر در ایام اغتشاشات سکوت اختیار کرده بود تا ساخت فیلم‌ها در شبکه نمایش خانگی به پایان برسد و دستمزد خود را دریافت کند.


صفحه اینستاگرام فرخ نژاد پس از خروج از کشور

مصاحبه فرخ نژاد با شبکه تروریستی اینترنشنال و توهین به ارتش جمهوری اسلامی ایران

حضور فرخ نژاد در فیلم سقوط؛ منتشر شده در شبکه نمایش خانگی

عید امسال یکی از شبکه های خانگی از رئالیتی شویی با مجری‌گری اشکان خطیبی رونمایی کرد. انتشار این رئالیتی شو از عیدآغاز شد و اخیرا فصل سوم و پایانی آن منتشر شد و هنوز در شبکه نمایش خانگی مربوطه قابل دسترس است. اشکان خطیبی در زمان آشوب‌های پاییز سال گذشته در شبکه‌های اجتماعی‌اش از اغتشاشگران علیه کشور حمایت می‌کرد. صفحه های شخصی او در فضای مجازی از اوایل دی ماه سال گذشته مجددا فعالیت جدی‌تری علیه نظام را آغاز کرد. این صفحات پست هایی در حمایت از اغتشاشات و محکوم کردن نظام، دعوت به اعتصاب و دعوت به آشوب و… منتشر کرده و می‌کند.


صفحه اینستاگرام اشکان خطیبی ؛ حمایت از اغتشاشات و اهانت به چادر


توییت‌های اشکان خطیبی و دعوت به اغتشاش و اعتصاب


توییت‌های اشکان خطیبی و دعوت به اغتشاش و اعتصاب


توییت‌های اشکان خطیبی و دعوت به اغتشاش و اعتصاب

حضور اشکان خطیبی در یکی از برنامه‌های شبکه نمایش خانگی

در یکی از جدیدترین موارد شقایق دهقان که اخیرا کشف حجاب کرده و از مادر کیان پیرفلک نیز دفاع کرده بود در یکی از برنامه های شبکه نمایش خانگی حضور پیدا کرد. مادر کیان پیرفلک کسی است که در شبکه‌های اجتماعی‌اش مردم را علیه نظام فعالیت می‌کند و به عنوان نمونه پسر عمویش تحت تاثیر این فعالیت‌ها چند مامور نیروی انتظامی را زیر گرفت. با این حال برنامه ای با حضور شقایق دهقان به تازگی از یک شبکه نمایش خانگی منتشر شده است.


کشف حجاب شقایق دهقان


حمایت شقایق دهقان از مادر کیان پیرفلک


حضور شقایق دهقان در یکی از برنامه های شبکه خانگی

یکی دیگر از افرادی در ایام اغتشاشات نیروهای مدافع امنیت را به تیراندازی به سمت مردم متهم کرد، باربد بابایی مجری و بازیگر سینما و تلویزیون بود. او در صفحه شخصی خود در کلیپی به نیروهای مدافع امنیت حمله کرد. او حالا که آب‌ها از آسیاب افتاده‌‌، در یکی از برنامه‌های شبکه نمایش خانگی حضور پیدا کرده است.

فیلم منتشر شده در صفحه شخصی باربد بابایی

حضور باربد بابایی در یکی از برنامه‌های شبکه نمایش خانگی

بعضی از سلبریت‌ی‌ها علی‌رغم انتشار پست‌هایی در حمایت از اغتشاشات زن زندگی آزادی، در برنامه‌های شبکه نمایش خانگی حضور دارند. باید پرسید آیا شبکه نمایش خانگی به حیات خلوت بازیگران هنجار شکن بدل شده است؟


صفحه شخصی برخی بازیگران و انتشار مطالبی در دفاع از آشوب‌‌های زن زندگی آزادی

این در حالی است که طبق مصوبه اخیر شورای عالی انقلاب فرهنگی نظارت و اعطای مجوز سریال‌های نمایش خانگی و پخش زنده بر عهده صداوسیما (ساترا) بوده و این عدم نظارت، قاعدتا ناشی از کم کاری این دو ارگان، یعنی ساترا و وزارت ارشاد است.
پایان پیام/.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *