حمایت اینترنشنال و صدای آمریکا از اظهارات نماینده اصلاح‌طلب مجلس

حمایت اینترنشنال و صدای آمریکا از اظهارات نماینده اصلاح‌طلب مجلس

هر چه به بازگشایی مدارس نزدیک می شویم، اتاق عملیات روانی دشمن برای درگیرکردن دانش آموزان فعال‌تر می شود. سوال مطرح این است که چرا برخی نمایندگان مجلس، آشکارا در پازل دشمن بازی کرده و برای آنان خوراک رسانه‌ای تأمین می کنند؟

حمایت اینترنشنال و صدای آمریکا از اظهارات نماینده اصلاح‌طلب مجلس

فارس پلاس؛ خط ویژه – خط ویژه، رصدی است روزانه از لابه‌لای روزنامه‌های داخلی و عملیات رسانه‌ای پایگاه‌های خبری رسانه‌های ضد انقلاب، در این رصد برآنیم که بتوانیم خطوط مشترک میان بعضی از رسانه‌های داخلی و ضد انقلاب را بررسی و تحلیل کنیم.

*******

حمایت اینترنشنال و صدای آمریکا از اظهارات نماینده اصلاح طلب مجلس

شبکه تروریستی اینترنشنال از اظهارات نماینده اصلاح طلب مجلس حمایت کرد. این شبکه ضدایرانی در مطلبی با عنوان «لایحه حجاب به حوزه دانش آموزان وارد شده است» نوشت:« غلامرضا نوری قزلجه، رییس فراکسیون مستقلین مجلس در گفت‌وگو با روزنامه شرق درباره لایحه حجاب گفت: «این لایحه به حوزه دانش‌آموزان وارد شده و در ماده مقررشده، محصلین هم به نیروی انتظامی تحویل داده می‌شوند.» او گفت: «از طراحان این لایحه باید سوال شود در مدارس دنبال چه می‌گردند؟»

دیگر رسانه های بیگانه از جمله صدای آمریکا و منوتو نیز از اظهارات این نماینده اصلاح طلب مجلس حمایت کرده اند.

متاسفانه جریان غربگرا به بهانه های مختلف در پی قبح زدایی از مسئله بی حجابی است و به طرق مختلف تلاش می کند تا برای هنجارشکنان حاشیه امن ایجاد کند.

از سوی دیگر جریان غربگرا همصدا با دشمن در پی ایجاد حاشیه و جنجال در حوزه مدارس و به ویژه مدارس دخترانه است. این طیف در سال گذشته با دروغی تحت عنوان «حمله شیمیایی به مدارس دخترانه»، چندین ماه به حاشیه سازی پرداخته و خانواده های دانش آموزان را با اضطراب و استرس های متوالی درگیر کردند.

هر چه به بازگشایی مدارس نزدیک می شویم، اتاق عملیات روانی دشمن برای درگیرکردن دانش آموزان فعالتر می شود. سوالی که مطرح است اینکه چرا برخی نمایندگان مجلس، آشکارا در پازل دشمن بازی کرده و خوراک رسانه ای برای آنان تأمین می کنند؟!

مسابقه رسانه‌های غربگرا با رسانه‌های معاند در یأس آفرینی

صدای آمریکا- ارگان رسانه ای دولت آمریکا- در مطلبی با بازنشر گزارش روزنامه اعتماد مدعی اخراج گسترده اساتید دانشگاه شده است.

این رسانه ضدایرانی در ادامه باز هم با استناد به روزنامه اعتماد، مدعی شده است که موج مهاجرت از ایران افزایش یافته و مردم دیگر تمایلی برای زندگی در ایران ندارند.

گویا برخی رسانه های منتسب به جریان غربگرا، در یأس آفرینی و ناامیدکردن مردم با رسانه های معاند مسابقه گذاشته اند.

این رسانه ها به رغم آنکه از بودجه بیت المال ارتزاق می کنند اما به هیچ عنوان به اخبار خوب و امیدوارکننده نپرداخته و به صورت مستمر اخبار ناامیدکننده و حتی اخبار کذب را منتشر می کنند.

در بخشی از بیانیه گام دوم انقلاب آمده بود:«پیش از همه‌چیز، نخستین توصیه‌ی من امید و نگاه خوش‌بینانه به آینده است. بدون این کلید اساسیِ همه‌ی قفلها، هیچ گامی نمیتوان برداشت. آنچه میگویم یک امید صادق و متّکی به واقعیّتهای عینی است. اینجانب همواره از امید کاذب و فریبنده‌ دوری جسته‌ام، امّا خود و همه را از نومیدی بیجا و ترس کاذب نیز برحذر داشته‌‌ام و برحذر میدارم. در طول این چهل سال -و اکنون مانند همیشه- سیاست تبلیغی و رسانه‌ای دشمن و فعّال‌ترین برنامه‌های آن، مأیوس‌سازی مردم و حتّی مسئولان و مدیران ما از آینده است. خبرهای دروغ، تحلیل‌های مغرضانه، وارونه‌ نشان دادن واقعیّتها، پنهان کردن جلوه‌های امیدبخش، بزرگ کردن عیوب کوچک و کوچک نشان دادن یا انکار محسّنات بزرگ، برنامه‌‌ی همیشگی هزاران رسانه‌ی صوتی و تصویری و اینترنتی دشمنان ملّت ایران است؛ و البتّه دنباله‌های آنان در داخل کشور نیز قابل مشاهده‌اند که با استفاده از آزادی‌ها در خدمت دشمن حرکت می‌کنند.»

پایان پیام/.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *