حمله اپوزیسیون به رضا پهلوی و مسیح علینژاد: افتضاح به بار آوردید

حمله اپوزیسیون به رضا پهلوی و مسیح علینژاد: افتضاح به بار آوردید

شعاردهندگان «زن زندگی آزادی» ضد زن‌ترین سیاست را داشته و هیچ اعتقادی به آن ندارند، آنها حتی نمی‌توانند یکدیگر را تحمل کنند.

حمله اپوزیسیون به رضا پهلوی و مسیح علینژاد: افتضاح به بار آوردید

فارس‌پلاس؛ دیگر رسانه‌ها – محمد آسنگران، از افراد اپوزیسیون خارج از کشور در گفت‌وگو با یکی از شبکه‌های سطنت‌طلب با اشاره به اینکه در مجموع شکست پهلوی، مهتدی و مسیح علینژاد و اسماعیلیون پیامدهای بسیاری در پی داشت، گفت: از پیامدهای آن این بود که حتی در میان سلطنت‌‌طلب‌ها هم افراد شروع کردند به برخوردهای لمپنی با دیگر مخالفین از همسر رضا پهلوی تا دیگر طرفداران.

وی همچنین در خصوص درگیری بین احزاب کرد و اینکه آیا شعار زن، زندگی، آزادی اهداف آنها را دنبال می‌کرد، یا خیر، اظهار کرد: این احزاب به شدت مردسالار هستند و هنوز یک زن در میان رهبران آنها وجود ندارد، اینها ضد زن‌ترین سیاست را پیش بردند و وقتی می‌‌پرسند، چرا زنان در میان شما جایی ندارند، پاسخ می‌دهند، تعداد زنان کم است و یا وضعیت اینطور ایجاب می‌کند. تا جایی که به زندگی مربوط است هم این افراد، حق زندگی را از اعضایی که با آنها اختلاف نظر سیاسی دارند سلب کردند، اینها ربطی به زندگی ندارند.

آسنگران همچنین تأکید کرد: تا جایی که به زندگی مربوط است، این احزاب هیچ زندگی بهتری در مقابل مردم قرار ندادند و همیشه اذعان داشتند، ایدئولوژی ما فدرال است و ما خودمان باید تصمیم بگیریم و تا جایی که به آزادی مربوط است هم آنها آزادی بین خودشان را هم رعایت نکردند، چه رسد در بین جامعه.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *