خودم می‌دونم! (گفت و شنود)

خودم می‌دونم! (گفت و شنود)

مدعیان اصلاحات برای تبرئه خود، توضیح بدهندچرا نزدیک به ۷۰ تن از آنها که در روزنامه‌های زنجیره‌ای کار می‌کردند به آمریکا و اروپا فرار کرده‌اند؟! چرا این‌همه علیه وطن خود دروغ می‌بافند و دروغ‌های‌شان به خوراک رسانه‌های دشمن تبدیل می‌شود؟! و چرا؟ و چرا؟! و چرا….

خودم می‌دونم! (گفت و شنود)

فارس‌پلاس؛ دیگر رسانه‌ها – کیهان نوشت: گفت: یکی از سایت‌های غربگرای مدعی اصلاحات از گزارش مستند کیهان درباره خبرنگاران و رسانه‌های داخلی پادوی آمریکا بدجوری عصبانی شده و مثل همیشه به جای پاسخ به استنادهای کیهان قلم به فحاشی رانده است!

گفتم: ماجرا روشن‌تر از آن است که قابل انکار باشد، رابرت کندی نامزد ریاست جمهوری آمریکا تأکید کرده است که سازمان سیا در بسیاری از کشورهای مخالف آمریکا روزنامه‌نگارانی را در استخدام دارد که وظیفه آنها دفاع از مواضع آمریکاست.

گفت: خُب مدعیان اصلاحات برای تبرئه خود، توضیح بدهند که کدامیک از مواضع آنها با مواضع آمریکا و اسرائیل متفاوت است؟! حداقل به یک نمونه ‌اشاره کنند! چرا نتانیاهو آنها را بزرگ‌ترین سرمایه اسرائیل در ایران دانسته است؟!

چرا نزدیک به ۷۰ تن از آنها که در روزنامه‌های زنجیره‌ای کار می‌کردند به آمریکا و اروپا فرار کرده‌اند؟! چرا این‌همه علیه وطن خود دروغ می‌بافند و دروغ‌هایشان به خوراک رسانه‌های دشمن تبدیل می‌شود؟! و چرا؟ و چرا؟! و چرا….

گفتم: یارو نزد فالگیر رفت که فالش را بگیرد. فالگیر گفت؛ فردا در محله شما یک قتل صورت می‌پذیرد! یارو گفت؛ این را که خودم می‌دونم! بگو دستگیر می‌شوم یا نه؟!

پایان پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *