خود بابام هستم! (گفت و شنود)

خود بابام هستم! (گفت و شنود)

دوستانِ مدعی اصلاحاتِ جناب منتجب‌نیا که به کارهای نکرده‌شان افتخار می‌کردند، از این که ابراهیم رئیسی از همه نابلدی‌ها و ناتوانی‌های آنها با اقتدار عبور کرده است ناراحتند.

خود بابام هستم! (گفت و شنود)

فارس‌پلاس؛ دیگر رسانه‌ها- کیهان نوشت: گفت: آقای منتجب‌نیا، دبیرکل حزب چند نفره «جمهوریت‌»! خطاب به رئیس‌جمهور گفته است «‌آقای رئیسی استعفا بدهید تا مردم راحت شوند»!

گفتم: همه اسناد و شواهد نشان‌دهنده آن است که آمریکا و رژیم صهیونیستی و انگلیس و فرانسه و آلمان از دست آقای رئیسی و اقدامات و مواضع ایشان به شدت عصبانی و ناراحت هستند. آقای منتجب‌نیا کدام طرفی است؟!

گفت: البته دوستان مدعی اصلاحات منتجب‌نیا هم که افتخار می‌کردند یک مسکن هم نساخته‌اند و می‌گفتند پالایشگاه‌‌سازی کار کثیفی است و ادعا می‌کردند نباید نیروگاه ساخت و فاجعه برجام را به ملت تحمیل کردند و آب خوردن مردم را هم به برجام گره می‌زدند و به‌جای مبارزه با کرونا می‌گفتند مگر واکسن سوهان قم است و… از این که رئیسی از همه نابلدی‌ها و ناتوانی‌های آنها با اقتدار عبور کرده است از دست رئیسی ناراحتند.

گفتم: حالا چرا دبیرکل‌(!) این حزب چند نفره به نمایندگی آمریکا و اسرائیل و مدعیان اصلاحات از رئیسی ابراز ناراحتی می‌کند؟!

گفت: مگر نتانیاهو نمی‌گفت اصلاح‌طلبان بزرگ‌ترین سرمایه اسرائیل در ایران هستند؟!

گفتم: دانش‌آموز تنبلی به ناظم مدرسه زنگ زد و در حالی که سعی می‌کرد مثل بزرگ‌ترها حرف بزند، به ناظم گفت؛ بهرام امروز مریض است و نمی‌تواند به مدرسه بیاید! ناظم که متوجه قضیه شده بود پرسید؛ شما کی هستید؟ گفت؛ من خود بابام هستم!

پایان پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *