خون‌شویی در رسانه‌های زنجیره‌ای جدیدترین رسوایی غربگرایان

خون‌شویی در رسانه‌های زنجیره‌ای جدیدترین رسوایی غربگرایان

زمینه‌‌سازی برای جنایت‌های گروه‌های تروریستی، از کارویژه‌های مدعیان اصلاحات است، سال گذشته ضمن همکاری با دولت‌های غربی و رژیم صهیونیستی به تطهیر و تبرئه جانیان در اغتشاشات اقدام کردند و سبب حادثه تروریستی شیراز شدند و امسال با حمایت از هنجارشکنی و بر هم زدن تمرکز نیروهای امنیتی، زمینه عملیات تروریستی اخیر را فراهم کردند.

خون‌شویی در رسانه‌های زنجیره‌ای جدیدترین رسوایی غربگرایان

فارس‌پلاس؛ دیگر رسانه‌ها – کیهان نوشت: رسوایی تازه مدعیان اصلاحات و جریان غربگرا در قالب خون‌شویی نسبت به حادثه تروریستی در حرم حضرت شاهچراغ(ع) خود را نشان داد. در حالی‌که زمینه و بستر هر دو حادثه خونبار حرم حضرت احمد ابن موسی(ع) در شیراز را طیف مدعی اصلاحات به‌وجود آورده است، این جماعت وقوع عملیات تروریستی اخیر را گردن پلیس ‌انداخته و مدعی است که این حادثه به دلیل عدم تمرکز نیروهای حافظ امنیت روی تروریست‌ها بوده است!

در این رابطه، روزنامه زنجیره‌ای هم‌میهن طی گفت‌وگویی مدعی شد: «اگر برخی مسئولان مرتبط به دلیل کم‌کاری در حادثه آبان‌ماه سال گذشته مورد مؤاخذه قرار می‌گرفتند این حادثه انجام نمی‌شد.»

روزنامه مذکور همچنین این‌طور نوشت: «شبانگاه 22 مرداد 1402 و در آستانه سالگرد مهسا امینی بار دیگر زوار شاهچراغ شاهد یک حمله تروریستی دیگر بودند.»

هم‌میهن علاوه‌بر اینها نوشت: «اینکه دو بار در فاصله کوتاهی در شیراز چنین حادثه‌ای رخ دهد، نشان می‌دهد که یک جای کار ‌اشکال دارد. نهادهای امنیتی به ‌طور معمول پس از هر واقعه امنیتی جمع‌بندی‌های دقیق می‌کنند تا نقاط ضعف و نفوذپذیر را شناسایی و ترمیم کنند تا دوباره از همان سوراخ گزیده نشوند. در مورد شیراز می‌توان گفت که احتمالاً این بخش از وظیفه یا انجام نشده یا ضعیف انجام شده که در کمتر از یک سال این اقدام تکرار شده است.

به جز این مورد بی‌تفاوتی مردم و تغییر اولویت‌های جاری به جای تمرکز بر تروریست‌ها به مسائل دیگر، نشان می‌دهد که توجه پلیس و نیروی امنیتی باید به جایی که شایسته است جلب شود. این موارد را باید به اهل فرهنگ و سیاست واگذار کنند. فراموش نکنیم که عوارض اقتصادی این اقدامات تروریستی خیلی سنگین است و نباید آنها را مقطعی دانست.»

مدعیان اصلاحات؛ زمینه‌سازان حادثه تروریستی شیراز با پمپاژ دوگانه «حجاب ـ امنیت»
در سطرهای فوق، بار دیگر با تحریف و فرار از واقعیت مواجهیم. مدعیان اصلاحات چون ضد منافع ملی عمل می‌کنند، به دنبال اقدامات خیانت‌بار و پرخسارت خود، تحلیل و روایت دروغ به جامعه تحویل می‌دهند. دقت کنیم که سال گذشته همین طیف با رسانه‌های زنجیره‌ای خود، با آتش‌افروزی و همکاری با دولت‌های بدنامی مانند آمریکا، انگلیس، فرانسه و رژیم صهیونیستی در اغتشاشات زمینه‌ساز به خاک و خون کشیده شدن زائران حرم شاهچراغ(ع) شد، امسال نیز با دامن زدن و حمایت گسترده از بی‌حجابی و هنجارشکنی و پمپاژ دوگانه «حجاب ـ امنیت» سبب‌ و زمینه عملیات تروریستی 22 مرداد در شیراز را فراهم آورد.

باز هم باید خاطرنشان کرد که پارسال مدعیان اصلاحات بودند که با پشتیبانی گسترده از اغتشاشگران و‌ اشرار مسلح و معترض نامیدن آنها و هم‌پوشانی کامل با دشمن تمرکز نیروهای امنیتی را به هم زدند و سبب‌ حادثه خونبار در حرم حضرت شاهچراغ(ع) شدند. آنها با جریان معاند انقلاب اسلامی در خارج و سرویس‌های جاسوسی غربی همراه و همکار شدند و در مقام شبکه تأمین منافع آمریکا در ایران و پیاده‌نظام دشمن دست به شرارت زدند. البته از مردم تودهنی خوردند. این طیف طبق دیکته آمریکا به دنبال هنجارشکنی و ناامنی در کشور است و در همین حال نقاب اصلاح‌طلبی به صورت زده است.

چه کسانی تمرکز نیروهای امنیتی را به هم زدند؟!

در همان مقطع، مدعیان اصلاح‌طلبی حمله وحشیانه آشوبگران به بانوان محجبه و کشیدن چادر و روسری از سر آنها، بریدن گلوی پلیس، آتش زدن آمبولانس‌های حامل بیمار، حمله مسلحانه به مردم کوچه و بازار، شکنجه و به شهادت رساندن بسیجیان، ترورهای خیابانی، سوزاندن قرآن، حمله به مساجد، آتش زدن بانک و مغازه‌های مردم و… را به روی‌ خود نمی‌آوردند اما اغتشاش سازماندهی شده با پشتیبانی سرویس‌های جاسوسی بیگانه و برخی سفارتخانه‌های خارجی را اعتراض مدنی جا می‌زدند تا به اغتشاشات ضریب و اعتبار بدهند و این جنایات علیه نظام اسلامی ادامه یابد.

همچنان که بریدن گلوی مأمور پلیس، آتش زدن مدافعان امنیت، شکنجه طلبه بسیجی‌، بستن خیابان‌، ایجاد ارعاب برای کسبه و بازاریان با هدف اعتصاب اجباری و… بخشی از خروجی خیانت مدعیان اصلاحات و رسانه‌هایشان در جنگ ترکیبی 1401 بود.
همین اقدامات ضد منافع ملی مدعیان اصلاحات بود که پارسال منجر به عملیات تروریستی در حرم حضرت احمد ابن موسی(ع) و شهادت 13 تن از هموطنانمان شد.

امسال هم اینها مسأله‌سازی کردند و با حمایت کامل از بی‌قانونی و بی‌حجابی دستگاه‌های امنیتی را مشغول ساختند و مسبب حادثه خونبار و تروریستی شیراز شدند اما همین طیف برای تحریف اذهان می‌گوید نیروهای امنیت مشغول حجاب شده‌اند و به همین دلیل این حادثه تروریستی اتفاق افتاد، با همین تحریف آشکار، سعی دارند نقش خود را در وقوع عملیات تروریستی حرم شاهچراغ(ع) پنهان کنند.

آموزش براندازی و فتنه‌گری توسط آمریکا به خبرنگاران‌ هم‌میهن و شرق

اهانت به نیروهای حافظ امنیت توسط مدعیان اصلاحات در حالی است که دو تن از خبرنگاران‌ روزنامه‌های زنجیره‌ای و اجاره‌ای هم‌میهن و شرق به خارج رفتند و توسط سرویس‌های جاسوسی بیگانه مانند سیا آموزش براندازی و فتنه‌گری دیدند و اکنون در انتظار مجازات و حکم قضایی به سر می‌برند. برخلاف ادعای توخالی مدعیان اصلاحات، نیروهای حافظ امنیت جمهوری اسلامی ایران ضربات سختی و تمام‌کننده به گروه‌های مختلف تروریستی وارد کرده و در ماه‌ها و هفته‌های گذشته نیز شبکه‌های پیچیده‌ تروریست را در هم کوبیده‌اند.

بی‌شرمی روزنامه زنجیره‌ای «روح‌الله عجمیان در نزاعی خیابانی جان خود را از دست داد»

باید یادآور شد که همراهی و همکاری مدعیان اصلاحات با تجزیه‌طلبان و ویرانی‌طلبان ایران در اغتشاشات سال گذشته صحنه‌های بسیار فجیعی از شکنجه و شهادت شهیدان روح‌الله عجمیان، آرمان علی‌وردی و… به وجود آورد.

مدعیان اصلاحات که شبکه داخلی پشتیبان اغتشاشات بودند و در همکاری کامل با رسانه‌های معاند، با دروغ‌بافی و تحریف علیه نظام اسلامی، خون در رگ‌های اغتشاشگران می‌دمیدند تا خون پاک حافظان امنیت؛ نیروهای پا در رکاب انتظامی و بسیجیان پاکباخته را بر زمین بریزند و معلوم بود که این منافقان و معاندان متظاهر به اصلاح‌طلبی واقعیت را نادیده بگیرند و حاضر نباشند کلمه اغتشاشات را به کار ببرند، همان‌طور که پارسال روزنامه زنجیره‌ای سازندگی با بی‌شرمی تمام، درباره شهید مظلوم والامقام روح‌الله عجمیان نوشت؛ «در نزاعی خیابانی جان خود را از دست داد» (!)

خون شهدای هر دو حادثه تروریستی حرم حضرت شاهچراغ(ع) بر ذمه مدعیان اصلاح‌طلبی سنگینی می‌کند

باید تأکید کرد که برخورد قضایی و امنیتی با مسببان و زمینه‌سازان عملیات‌های تروریستی ضرورتی فوری است. خسارت‌های وارد شده به کشور در اغتشاشات سال گذشته در قالب تخریب و ترور و شرارت به مردم و نیروهای حافظ امنیت و اقتصاد کشور و به‌ویژه خون شهدای هر دو حادثه تروریستی حرم حضرت شاهچراغ(ع) بر ذمه مدعیان اصلاح‌طلبی سنگینی می‌کند. غلامعباس عباسی، خادم حرم حضرت شاهچراغ(ع) و محمد جهانگیری از نیروهای امنیتی حرم دو شهید حادثه خونبار 22 مرداد بودند. یادشان گرامی و راهشان پررهرو باد.

پایان پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *