خُرخُر نکن! (گفت و شنود)

خُرخُر نکن! (گفت و شنود)

برخی از تحلیلگران نام و نشان‌دار غربی گفته‌اند مشکل پیش آمده در اروپا از ساختار و عملکرد‌های خود آن کشورهاست و نسخه‌های دیگر برای مهار شورش‌ها بی‌فایده است.

خُرخُر نکن! (گفت و شنود)

فارس‌پلاس؛ دیگر رسانه‌ها – کیهان نوشت:گفت: شورش مردم فرانسه علیه حاکمیت این کشور به جنگ داخلی و برقراری حکومت نظامی و بیش از ۳۰۰۰ بازداشتی و تعدادی کشته و مجروح و… کشیده شده است.

گفتم: همه آن توطئه‌هایی که علیه ما تدارک دیده بودند به خودشان بازگشته با این تفاوت که در ایران به شکل کاریکاتوری انجام گرفت ولی در فرانسه به یک جنگ تمام عیار تبدیل شده است.

گفت: دامنه شورش به بلژیک و سوئیس و کانادا هم کشیده شده و آلمان از شورش مردم در این کشور ابراز نگرانی کرده است و اکنون تمامی سران اروپا از کشیده شدن دامنه این شورش‌ها به کشورهایشان بد‌جوری به وحشت افتاده‌اند.

گفتم: فقط یک نیم‌نگاه به تاریخ ۴۴ ساله انقلاب اسلامی بینداز. هر کشور و یا گروه و جریانی با آن درگیر شده از همان زاویه درگیری به شدت ضربه خورده است.

گفت: برخی از تحلیلگران نام و نشان‌دار غربی گفته‌اند مشکل از ساختار و عملکرد‌های خود کشورهای اروپایی پدید آمده است و نسخه‌های دیگر برای مهار شورش‌ها بی‌فایده است.

گفتم: ایول! یارو گِله می‌کرد که شب‌ها خواب ندارم! پرسیدند چرا؟ گفت؛ با صدای خُرخُر از خواب می‌پرم! گفتند؛ خُب برو در یک اتاق دیگر بخواب. گفت؛ آخه از خُرخُر خودم از خواب می‌پرم!

پایان پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *