دومین رویداد ملی ارزش‌آفرینی دختران «دا» در مسیر آغاز

دومین رویداد ملی ارزش‌آفرینی دختران «دا» در مسیر آغاز

رویداد ملی ارزش‌‌آفرینی دختران ایران «دا»، با هدف شناسایی استعدادها، توانمندسازی و توسعه امکان کنشگری دختران در حوزه‌های مختلف برگزار می‌شود.

دومین رویداد ملی ارزش‌آفرینی دختران «دا» در مسیر آغاز

به گزارش خبرنگار گروه زندگی خبرگزاری فارس، دومین رویداد ملی ارزش‌‌آفرینی دختران ایران «دا» با رویکرد مسأله‌ورزی و خلق اثر‌ هنری، ۱۵ تا ۱۸ تیرماه جاری در تهران برگزار می‌شود.


رویداد «دا» به ایستگاه دوم رسید

در این طرح چهار روزه، شرکت‌کنندگان با تمرکز بر مسائل حوزه دختران پس از گذراندن کارگاه‌های آموزشی مختلف در حوزه مسأله‌ورزی ‌و مهارت‌های هنری، به خلق اثر هنری در یکی از رشته‌های سینما، هنرهای نمایشی و گرافیک و تصویرسازی می‌پردازند.

رویداد «دا ۲» با همکاری مدرسه تلفیقی هنر و علوم انسانی «آن» و مدرسه فکرورزی «ضمیر» و با حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و بنیاد رودکی در فرهنگسرای نیاوران تهران برپا می‌شود.

به گزارش فارس، رویداد «دا ۱» با هدف شتاب‌دهی و حمایت از کنشگری و ارزش‌آفرینی در حوزه کسب و‌ کار تیر ماه سال گذشته با حضور «محمدمهدی اسماعیلی»؛ وزیر فرهنگ و ارشاد در مشهد برگزار شد.

پیش‌ از این خبرگزاری فارس در گزارشی با عنوان «رویداد ملی «دا» نتیجه اعتماد به دختران دهه هشتادی/وقتی رسانه‌های مواجب بگیر لال‌مونی می‌گیرند» به بیان نخستین این رویداد دخترانه پرداخته است.

پایان پیام/

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *