ذوب نشی! (گفت و شنود)

ذوب نشی! (گفت و شنود)

چرا مدعیان اصلاحات درباره بحران‌های چند‌گانه و شدید در آمریکا و فرانسه و انگلیس و.. قلم به نیام و زبان به کام کشیده و لام تا کام چیزی نمی‌گویند و نمی‌نویسند!

ذوب نشی! (گفت و شنود)

فارس‌پلاس؛ دیگر رسانه‌ها – کیهان نوشت:گفت: غربگداها و مدعیان اصلاحات درباره بحران شدید رژیم صهیونیستی و تظاهرات چند صد‌ هزار نفره علیه نتانیاهو و اظهارات صریح سردمداران این رژیم که سقوط آن را نزدیک می‌دانند، هیچ خبر و گزارشی منتشر نمی‌کنند!

گفتم: بیخود نیست که نتانیاهو آنها را بزرگ‌ترین سرمایه اسرائیل در ایران معرفی می‌کند!

گفت: درباره بحران‌های چند‌گانه و شدید در آمریکا و فرانسه و انگلیس و.. هم قلم به نیام و زبان به کام کشیده و لام تا کام چیزی نمی‌گویند و نمی‌نویسند!

گفتم: انتظار داری چه بنویسند؟! بارها به آنها پیشنهاد شده که فقط به یک نمونه از مواضع خود که با مواضع آمریکا و اسرائیل متفاوت باشد ‌اشاره کنند ولی تا‌کنون حتی یک نمونه هم ارائه نکرده‌اند!

گفت: اتفاقاً این اقدامات غربگداها برای مردم مفید است. زیرا در عصر ارتباطات و انفجار اطلاعات جنایات آمریکا و متحدانش و هویت واقعی حامیان آنها از نگاه مردم دور نمی‌ماند. غربگداها برای پنهان کردن ماهیت خود، آب در ‌هاون می‌کوبند!

گفتم: یارو می‌گفت؛ در حال ساختن سفینه‌ای برای سفر به خورشید هستیم! گفتند ‌ای عوام! قبل از رسیدن به چند صد هزار کیلومتری خورشید ذوب می‌شوید! یارو گفت؛ فکرش را کرده‌ایم! شب می‌رویم!

پایان پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *