رایگان عضو کتابخانه‌ پژوهشکده‌ زن و خانواده تهران شوید

رایگان عضو کتابخانه‌ پژوهشکده‌ زن و خانواده تهران شوید

کتابخانه پژوهشکده زن و خانواده برای فراهم ساختن زمینه‌ پژوهش و ترویج آگاهی‌های عمومی و تخصصی، هم‌زمان با هفته کتاب و کتاب‌خوانی رایگان عضویت می‌گیرد.

رایگان عضو کتابخانه‌ پژوهشکده‌ زن و خانواده تهران شوید

گروه زندگی : کتابخانه پژوهشکده زن و خانواده به عنوان یکی از غنی‌‎ترین کتابخانه‌های تخصصی حوزه زنان و خانواده در کشور و جامع‌ترین کتابخانه تخصصی این حوزه در تهران، در راستای فراهم ساختن زمینه‌ پژوهش، هم‌افزایی علمی محققان و ترویج آگاهی‌های عمومی و تخصصی، هم‌زمان با هفته کتاب و کتاب‌خوانی و در آستانه‌ هفته‌ پژوهش اقدام به عضویت رایگان می‌کند.

این کتابخانه با ارائه خدمات به صورت قفسه‌باز با بیش از ۱۱۰۰۰ عنوان کتاب، دسترسی به اینترنت و جست‌وجو در منابع کتابخانه، بهره‌مندی از بانک اطلاعات علمی با قابلیت دسترسی از طریق پرتال پژوهشکده زن و خانواده، قابلیت استفاده رایگان از مقالات و پایان‌نامه‌های به‌روز حوزه زن و خانواده، بهره‌مندی از نسخه‌ الکترونیک کتاب‌های انگلیسی حوزه علوم انسانی و… در خدمت فعالان علمی و فرهنگی حوزه تخصصی زن و خانواده است.

پژوهشگران و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت این کتابخانه به نشانی lib. wrc. ir و یا نشانی تهران، بلوار کشاورز، خیابان حجت‌دوست، شماره‌ ۵۶ و تلفن تماس ۸۸۹۸۳۹۴۴ نسبت به ثبت‌نام و درخواست عضویت اقدام نمایند.

پایان پیام/

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *