روزنامه‌های زنجیره‌ای به جای جلاد، مظلوم و شهید را محکوم کردند

روزنامه‌های زنجیره‌ای به جای جلاد، مظلوم و شهید را محکوم کردند

روزنامه زنجیره‌ای اعتماد در شماره روز سه‌شنبه مصاحبه‌ای را با یک فعال اصلاح‌طلب منتشر کرد و به نقل از وی نوشت: «ایران باید کشتار بلاوجه مردم را محکوم کرده و بر امنیت افراد بی‌دفاع و بی‌گناه در طرفین ماجرا پافشاری کند.

روزنامه‌های زنجیره‌ای به جای جلاد، مظلوم و شهید را محکوم کردند

فارس‌پلاس؛ دیگر رسانه‌ها – کیهان نوشت: در گفت‌وگویی که روزنامه اعتماد به نقل از یکی از فعالان اصلاح‌طلب آن را منتشر کرده تأکید شده: ایران باید از کشتار غیرنظامیان در هر سطحی که باشد، تبری جسته و خواستار پایان دادن به این مناقشه قدیمی باشد. در این برهه لازم نیست ایران آشکارا جزئیات حمایتش از حماس و سایر جنبش‌های منطقه‌ای را تشریح کند.»

چند روزی است که اصلاح‌طلبان در رسانه‌های زنجیره ای با وقاحت تمام و در لفافه به جای روایت جنایت‌های 80 ساله صهیونیست‌ها که هزاران کودک و زن فلسطینی و چندین نسل از این ملت را به شهادت رساندند، شکنجه و آزار و اذیت کردند و به اسارت گرفتند، اقدام به عوض کردن جای ظالم و مظلوم می‌کنند. آنان از ملتی که زیر بار شدیدترین فشارها هستند و هیچ راه فراری از این جنایت‌ها و ظلم‌ها ندارند چه انتظاری دارند؟

نمی‌دانند که شهرک‌نشین غیرنظامی نیست؟ نمی‌دانند در عسقلان و سدیروت و اراضی اشغالی جنوب همین به اصطلاح شهرک‌نشینان غیرنظامی مورد اشاره زنجیره‌ای‌ها چه جنایاتی را در حق مردم غزه و کرانه باختری روا داشته‌اند؟ اشک‌های «گریس گانس»، سخنگوی سازمان ملل متحد در سال 2014 را به یاد دارند؟

ما ایرانیان را در تاریخ به جوانمردی، مظلوم‌نوازی و مردانگی می‌شناسند، به این مفاهیم نگاه کنید، پس از آن اشک‌های چندین نسل از کودکان فلسطینی که یتیم و اسیر و شهید شدند را به یاد آورید، آنگاه دست به قلم شوید، سخن به زبان آورید و مظلوم را حمایت کنید.

پایان پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *