زرافه چطوره؟! (گفت و شنود)

زرافه چطوره؟! (گفت و شنود)

شما که قسم می‌خوردید که بدون برجام و اف‌ای‌تی‌اف، عضویت در شانگهای و بریکس و خرید واکسن و حتی آب خوردن مردم هم نا‌ممکن است! ولی دیدید که دولت رئیسی بدون برجام و اف‌ای‌تی‌اف و با اقتدار و عزت به همه آنها دست پیدا کرد.

زرافه چطوره؟! (گفت و شنود)

فارس‌پلاس؛ دیگر رسانه‌ها – کیهان نوشت: گفت: تیتر یک کیهان روز شنبه «عضویت ایران در بریکس، شلیک به تحریم‌های آمریکا» بدجوری مدعیان اصلاحات را عصبانی کرده است!

گفتم: خُب باید هم عصبانی باشند! کلی زحمت کشیده و به رئیس‌جمهور آمریکا نامه نوشته بودند که باید علیه ایران دست به تحریم‌های فلج‌کننده بزند. چقدر زور زده بودند تا توانسته بودند در جریان برجام به جای لغو تحریم‌ها، آنها را دو برابر کنند بنابراین طبیعی است که از شلیک به تحریم‌ها عصبانی باشند!

گفت: یکی از آنها به تیترهای قبلی کیهان اشاره کرده و نوشته است کیهان انصارالله یمن را هم تشویق کرده بود به ریاض و امارات و دوبی حمله کند!

گفتم:‌ دیدید که حمله کرد و ائتلاف ضد یمن را به تسلیم واداشت.

گفت: نوشته است حالا ممکن است همین بریکس ایران را وادار به قبول برجام کند!

گفتم: شما قسم می‌خوردید که بدون برجام و اف‌ای‌تی‌اف، عضویت در شانگهای و بریکس و خرید واکسن و حتی آب خوردن مردم هم نا‌ممکن است! ولی دیدید که دولت رئیسی بدون برجام و اف‌ای‌تی‌اف و با اقتدار و عزت به همه آنها دست پیدا کرد.

گفت: خودمونیم‌ها، این مدعیان اصلاحات بد‌جوری کفگیرشان به ته دیگ خورده و گیج می‌زنند! خودشان هم نمی‌دانند چه می‌گویند!

گفتم: یارو رفته بود خواستگاری بهش گفتند حرف‌های گُنده گُنده بزن. یارو وسط بحث‌ها یکدفعه گفت؛ شتر! بغل دستی گفت؛ شتر چیه؟ و یارو پرسید کوچیکه؟ و بعد با صدای بلند گفت؛ فیل! نهنگ! اصلاً زرافه چطوره؟!

پایان پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *