سلبریتی‌ها چه دستمزدی از ضدانقلاب گرفتند؟+عکس

سلبریتی‌ها چه دستمزدی از ضدانقلاب گرفتند؟+عکس

بعضی از سلبریتی‌هایی که در برهه‌های حساس به بلندگوی ضدانقلاب بدل شدند؛ حالا توسط جماعت برانداز مورد هتاکی قرار گرفتند.

سلبریتی‌ها چه دستمزدی از ضدانقلاب گرفتند؟+عکس

فارس پلاس؛ روایت روز – ضدانقلاب به خصوص در بزنگاه‌های سیاسی اجتماعی از جمله بروز آشوب و ناآرامی‌های خیابانی از برخی سلبریتی‌های فریب خورده به مثابه بلندگوی خود استفاده کرده است.

کار این سلبریتی‌ها ضریب دادن به ادعاهای واهی و کذب معاندین بوده است. سلبریتی‌هایی که با استفاده از ظرفیت‌های داخلی کشور توانستند خودی نشان دهند و با قرار گرفتن فضای فرهنگی، هنری و رسانه‌ای کشور در اختیار این افراد نام و نشانی برای خود دست و پا کنند، بعد از مدتی بدون توجه به تاثیرگذاری این امکانات در رشد آن‌ها رویه‌ای ضدفرهنگی وضدایرانی از خود نشان دادند و دست در دست معاندین گذاشتند.

اشکان خطیبی بازیگر ایرانی که اخیرا فیلمی از وی منتشر شده که وضعیت خوبی در خارج از کشور ندارد، برآیند قابل تاملی از همین افراد است که به اردوگاه ضدانقلاب رفته‌اند و به همه امکانات و ظرفیت‌هایی که برای آنان مهیا بوده، پشت پا زده‌اند. درحالی که اظهار نظرهای ضدانقلاب به خوبی نشان می‌دهد که این افراد با همه اقداماتی که برای آنان کرده‌اند هیچگاه مورد پذیرش این جماعت قرار نگرفته‌اند.

اما این پایان کار آنان نبود، بلکه این افراد اگرچه علیه کشور خود اقدامتی انجام دادند اما نه تنها ارج و قربی از سوی ضدانقلاب پیدا نکردند بلکه معاندین نیز با توهین و افترا و هتاکی مزد زحمات آنان در پشت کردن به میهن و مردم‌شان را دادند.

زر امیر ابراهیمی که با انتشار یک فیلم خصوصی از کشور خارج شد و بعدها با بازی در یک فیلم موهن علیه اعتقادات ملت ایران دوباره مطرح شد، اخیرا با عوامل رژیم صهیونیستی پروژه دیگری را علیه کشورمان به انجام رسانده است. وی که با یک کارگردان صهیونیستی در جشنواره ونیز حضور یافته بود مورد تمسخر ضدانقلاب قرار گرفته و به او اتهام اعتیاد زده شد.

جالب است که در همین جشنواره اشکان خطیبی هم در کنار این عنصر ضدانقلاب حضور یافته که با وجود اقدام ضدایرانی آنان بازهم عوامل ضدانقلاب این افراد را مورد تمسخر قرار داده و نسبت به آنان الفاظ رکیکی به کار برده‌اند و درواقع دستمزد وطن فروشی این دو را به آنان می‌دهند.

اما واکنش‌های منفی به اقدامات سلبریتی‌های وطن فروش به این موارد منحصر نمی‌شود. درواقع بسیاری از این سلبریتی‌هایی که در کشورمان دارای جایگاهی بودند و به قول معروف برو و بیایی داشتند، حالا به چوب دو سر طلا تبدیل شده‌اند.

مهناز افشار بازیگران سینما که با توئیت‌های خاص خود به ضدانقلاب خدمت می‌کرد از جمله همین سلبریتی‌های فریب خورده است که سال گذشته در اثنای اغتشاشات به میان گروهی از ضدانقلابیون برای اعتراض علیه کشورمان رفت اما با اهانت‌های مکرر از بین آنان بیرون رانده شد. در این حادثه «محسن نامجو» خواننده مبتذل خوان نیز حضور داشت که با وی نیز مانند مهناز افشار رفتار شد.

فرد دیگری که در کشورمان ظرفیت‌های مختلفی خصوصا در برنامه‌های سرگرمی محور برای وی مهیا شد، «زینب موسوی» بود. وی که با تهیه ویدئوهای سخیف به مسئولان کشور توهین می‌کرد بعد از مدتی با وجود عفو به خارج از کشور رفت اما با برخورد شدید و هتاکی‌های ضدانقلاب نسبت به خود مواجه شد تا جایی که در یک ویدئو با گریه نسبت به رفتارهای عوامل معاند گلایه کرد.

از جمله دیگر سلبریتی‌های وامانده در خارج از کشور می توان به «حمید فرخ نژاد» اشاره کرد. وی که با توهین های مکرر به مقامات بلندپایه کشورمان و بعد از اخذ دستمزدهای بالا در فیلم ها و سریال ها به خارج از کشور رفت؛ در شبکه های معاند حضور یافت و مصاحبه کرد. اما ضدانقلاب با افشاگری علیه وی بیان کردند که فرخ نژاد برای حضور در شبکه معاند ایران اینترنشنال پول گرفته و او را مزدور و پول پرست نامیدند.

شهرام همایون، مجری ضدانقلاب درباره وی مطرح کرد: «این جهل سیاسی تا کجا؟ همه این‌ها به پول برمی‌گردد؛ به این می‌گویند مزدوری؛ مزد می‌گیرد و کار انجام می‌دهد. اصلاً به آرمان و وطن و این‌ها کاری ندارد. این قصه مزدوری است… بله آقای فرخ‌نژاد می‌دانم، هر مصاحبه‌ای ۱۵۰ پوند بألاخره یک رقمی ا‌ست در ماه…»

کیوان عباسی، مدیر شبکه تلویزیونی من‌وتو هم در توئیتی نوشت: «یک سلبریتی معروف اول گفت با هیچ رسانه ایرانی مصاحبه نمی‌کنه بعد از کجا سر درآورد!»

گلشیفته فراهانی نیز از جمله سلبریتی‌هایی است که در بحبوحه حوادث سال گذشته مورد اعتراض ضدانقلاب قرار گرفت. وی که پیشتر یک پرچم از تجزیه طلبان را منتشر کرد، با الفاظ توهین آمیزی از نشان شیر و خورشید حرف زد و همین باعث شد تا سلطنت طلبان وی را مورد حمله قرار دهند.

در همین رابطه، «شهرام همایون»، اپوزیسیون فعال خارج نشین در واکنش به اظهارات گلشیفته فراهانی گفت: «خانم گلشیفته فراهانی، کجا تربیت شدید؟ کی به شما چنین اجازه‌ای داده که با این لحن و با این شیوه به تاریخ مملکت خودتون بتازی؟ عمه من هم اگه می‌رفت لخت میشد حتما جماعتی از او حمایت می کردند!»

نکته طنز ماجرای حمله ضدانقلاب به این بازیگر فراری این بود که دعوا بر سر تعیین پرچم ایران بین این دو به راه افتاده بود، درحالی که فکر می‌کردند توانسته‌اند به اهداف براندازانه خود دست یابند!

پایان پیام /

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *