شما چی؟! (گفت و شنود)

شما چی؟! (گفت و شنود)

این مدعیان اصلاحات در دولت خودشان هم درباره ناتوانی‌های‌شان مرتب می‌گفتند کار دولت قبلی است‌! و یکی نیست بپرسد پس دولت شما این وسط چکاره بوده است؟!

شما چی؟! (گفت و شنود)

فارس‌پلاس؛ دیگر رسانه‌ها – کیهان نوشت: گفت: مدعیان اصلاحات ادعا کرده‌اند که ساخت فرودگاه سقز و راه آهن سنندج که دیروز توسط رئیسی افتتاح شد، کار دولت قبلی بوده است!

گفتم: بسیاری از دستاوردهای دیگر دولت رئیسی را هم به خود نسبت می‌دهند! مثلاً یادشان رفته که می‌گفتند «‌مگر واکسن، سوهان قم است که همه جا باشد و بخریم و…» و یا می‌گفتند آب خوردن مردم هم به برجام بستگی دارد! و یا می‌گفتند بدون برجام و FATF نمی‌توان عضو ‌شانگهای شد و… اما بعد از تحقق این موارد ادعا کردند که این پروژه‌ها کار دولت تدبیر! بوده است!

گفت: این جماعت درباره ناتوانی‌های خود هم می‌گفتند کار دولت قبلی است‌! و یکی نیست بپرسد پس دولت شما این وسط چکاره بوده است؟!

گفتم: ۴ نفر می‌خواستند برای تفریح به بیرون شهر بروند. اولی گفت من غذا می‌آورم. دومی گفت؛ من میوه می‌آورم. سومی گفت؛ من کرایه ماشین را پرداخت می‌کنم. از چهارمی پرسیدند؛ شما چه کاری را بر عهده می‌گیرید؟ گفت؛ من هم تشریف می‌آورم!

پایان پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *