صابون داری؟! (گفت و شنود)

صابون داری؟! (گفت و شنود)

قیمت ارز در عمل کاهش یافته ولی مثلث زنجیره‌ای‌ها و رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و دلال‌ها به صورت کاذب و به اصطلاح نرخ تلگرامی قیمت را بالا اعلام می‌کنند. بیگانه‌ها برای انتقام شکستی که خورده‌اند، دلال‌ها مثل همیشه برای سود‌جویی و زنجیره‌ای‌ها هم که حساب‌شان معلوم است، همیشه مواضع‌شان با مواضع آمریکا و متحدانش همسان بوده است!

صابون داری؟! (گفت و شنود)

فارس‌پلاس؛ دیگر رسانه‌ها – گفت: چه خبر؟!

گفتم: روزنامه‌های زنجیره‌ای و رسانه‌های فارسی‌زبان آمریکایی و انگلیسی و اسرائیلی در یک اقدام هماهنگ با دلالان ارز، تلاش می‌کنند از یک‌سو قیمت دلار را افزایش بدهند و از سوی دیگر این افزایش را به حساب جنگ در فلسطین ‌اشغالی بنویسند!

گفت: ولی بر اساس روال جاری وقتی کشوری با بحران رو‌به‌رو می‌شود قیمت ارز آن به شدت کاهش پیدا می‌کند حالا با شکست مفتضحانه صهیونیست‌های تحت حمایت آمریکا باید قیمت دلار پایین بیاید.

گفتم:‌ قیمت ارز در عمل کاهش یافته ولی مثلث زنجیره‌ای‌ها و رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و دلال‌ها به صورت کاذب و به اصطلاح نرخ تلگرامی قیمت را بالا اعلام می‌کنند. بیگانه‌ها برای انتقام شکستی که خورده‌اند، دلال‌ها مثل همیشه برای سود‌جویی و زنجیره‌ای‌ها که حسابشان معلوم است! همیشه مواضعشان با مواضع آمریکا و متحدانش همسان بوده است!

گفت: بیخود نیست که مردم گزارش‌ها و اخبار این رسانه‌ها را باور نمی‌کنند و یا با احتیاط دنبال می‌کنند.

گفتم: شخصی وارد بقالی شد و پرسید؛ صابون دارید؟ صاحب مغازه گفت؛ داریم. طرف گفت؛ پس دستت را حسابی بشور و بعد ۲۰۰ گرم پنیر بده!

پایان پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *