صهیونیست‌ها پیروان فرعون هستند نه موسی‌(ع)

صهیونیست‌ها پیروان فرعون هستند نه موسی‌(ع)

فرعون و فرعونیان تاریخ سرانجام غرق شده و تمامی آنها به هلاکت رسیدند و این‌گونه که پیداست، آن روز دور نیست که تمامی صهیونیست‌ها نیز به دست ملت‌های مسلمان هلاک شده و زمین از لوث وجودشان پاک شود. این داستان که نباید نیمه‌کاره بماند و نمی‌ماند.

فارس‌پلاس؛ حسین شریعتمداری در یادداشتی نوشت: ۱- نگاهی هرچند گذرا به بینش و منش و خصوصیات و عملکرد صهیونیست‌ها به‌وضوح نشان می‌دهد که آنها برخلاف آنچه ادعا می‌کنند، نه فقط از پیروان حضرت موسی علیه‌السلام نیستند بلکه دقیقاً در نقطه مقابل تعلیمات آن پیامبر اولوالعزم قرار دارند و اعمال و رفتار آنها با اعمال و رفتار فرعون، پادشاه جبار و خونریز مصر در دوران حضرت موسی انطباق کامل دارد. از این روی باید میان صهیونیست‌ها و یهودیان تفاوت قائل بود.

به عنوان مثال، علاوه ‌بر قرآن، در تورات نیز آمده است که فرعون کودک‌کش بود. در چند سوره از کلام خدا از این جنایت هولناک فرعون یاد شده است. از‌جمله در آیه ۱۴۱ از سوره اعراف « وَإِذْ أَنْجَیْنَاکُمْ مِنْ آلِ فِرْعَوْنَ یَسُومُونَکُمْ سُوءَ الْعَذَابِ یُقَتِّلُونَ أَبْنَاءَکُمْ وَ یَسْتَحْیُونَ نِسَاءَکُمْ وَ فِی ذلکُمْ بَلَاءٌ مِنْ رَبِّکُمْ عَظِیمٌ… و (یاد آرید) هنگامی که شما را از چنگ فرعونیان نجات دادیم که شما را سخت به عذاب و شکنجه می‌داشتند، پسرانتان را کشته و زنان را زنده (به اسارت و خدمتکاری) می‌‌گرفتند و این برای شما (بنی اسرائیل) امتحان بزرگی از جانب خدا بود». در تورات نیز با همین صراحت بر کشتار کودکان توسط فرعون تاکید شده است.

۲- کشتن کودکان همواره یکی از رفتار جنایت‌بار صهیونیست‌ها (و نه یهودیان) بوده و هست. صهیونیست‌ها به گواه اسناد موجود از آغاز تشکیل دولت جعلی اسرائیل تاکنون بارها دست به این جنایت هولناک زده‌اند. در قانا، صبرا و شتیلا و… اخیراً در حملات بُزدلانه به مردم مظلوم غزه. این نکته نیز گفتنی است که فرعون به علتی که اشاره خواهیم کرد، فقط کودکان پسر را سر می‌برید و با کودکان دختر و زنان کاری نداشت ولی صهیونیست‌ها همه کودکان – چه پسر و چه دختر – و همه زنان را قتل‌عام می‌کنند یعنی در جنایت و خونخواری روی دست فرعون خونخوار و جنایتکار بلند شده‌اند!

۳- کاهنان در دوران فرعون از تولد پسری خبر داده بودند (حضرت موسی علیه‌السلام) که بساط ظلم و بیداد او را برچیده و مردم مظلومی را که به بردگی گرفته بود از چنگال خونریز او نجات خواهد داد. صهیونیست‌ها نیز با انگیزه‌ای مشابه و همسو با فرعون دست به قتل‌عام کودکان می‌زنند. از‌جمله و به عنوان یک نمونه که فقط اندکی از بسیارهاست می‌توان به قتل‌عام کودکان و زنان در جنگ اخیر – طوفان‌الاقصی – اشاره کرد. در این گفته «بن گویر»، وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی دقت کنید. وقتی یکی از خبرنگاران غربی به او اعتراض می‌کند که در بمباران بیمارستان المعمدانی تعداد زیادی از کودکان کشته شده‌اند! می‌گوید؛ این کودکان بعدها به نیروهای تروریست (!) – بخوانید رزمندگان جان برکف -‌ حماس تبدیل می‌شدند! دقیقاً همان انگیزه‌ای که فرعون در قتل‌عام کودکان مصر دنبال می‌کرد!

۴- بی‌آنکه پای شعار و یا اغراق در میان باشد و صرفاً بر اساس شواهد و اسناد موجود به جرأت می‌توان گفت که عمر پلید رژیم کودک‌کش و جنایتکار صهیونیستی به پایان رسیده است و طوفان‌الاقصی ضربه سنگین و ویران‌کننده‌ای است که رژیم صهیونیستی را زمین‌گیر کرده است و به قول حکیمانه رهبر معظم انقلاب «رژیم غاصب صهیونیستی، هم از لحاظ نظامی، هم از لحاظ اطّلاعاتی، یک شکست غیرقابل ترمیم خورده».

گفتنی است که چند سال قبل، نفتالی ‌بنت نخست‌وزیر وقت رژیم صهیونیستی در نامه‌ 53 صفحه‌ای خود که خطاب به صهیونیست‌های ساکن فلسطین اشغالی نوشته بود، با صراحت آورده بود که دولت اسرائیل (!) تا ۷ سال دیگر سقوط خواهد کرد. و…

۵- از میان شواهد فراوانی که از سقوط حتمی رژیم صهیونیستی خبر می‌دهند باید به اضطراب و آشفتگی رهبران و سردمداران آمریکا و دولت‌های اروپایی اشاره کرد. در فاصله چند روز اخیر بسیاری از آنها با سراسیمگی به فلسطین اشغالی سفر کرده و بر حمایت‌های مالی و سیاسی و تسلیحاتی خود از اسرائیل غاصب تاکید کرده‌اند! و این درحالی است که مقایسه جایگاه ۴ دهه قبل غرب وحشی با شرایطی که امروزه با آن رو‌به‌روست به وضوح از حرکت پرشتاب آمریکا و دولت‌های غربی روی قوس نزول و افول خبر می‌دهد. در این میان تنها به یک نمونه اشاره می‌کنیم. بخوانید و مقایسه کنید!

۶- در اکتبر ۱۹۶۲ (۶۱ سال قبل). شوروی سابق موشک‌های بالستیک میان‌برد خود را در خاک کوبا مستقر کرد. دولت وقت آمریکا که این اقدام را تهدیدی علیه خاک آمریکا می‌دانست به شوروی اولتیماتوم داد که باید موشک‌ها را جمع‌آوری کند و شوروی سابق که خود یک ابرقدرت آن روزها بود در مقابل تهدید آمریکا تسلیم شد و…

حالا موقعیت آن روز آمریکا را با امروز مقایسه کنید. با یک اولتیماتوم دومین ابرقدرت آن روز را وادار به عقب‌نشینی کرد ولی امروزه آمریکا و انگلیس و فرانسه و آلمان و… همه در مقابل حماس که فقط یکی از نیروهای مقاومت است به تخاصم و تهدید و با استفاده از همه توان خود، صف کشیده‌اند و کاری از پیش نمی‌برند. در این میان اظهارات جو بایدن رئیس‌جمهور گیج و منگ آمریکا خنده‌دار‌تر از بقیه است!

و این نکته نیز گفتنی است که فرعون و فرعونیان، سرانجام غرق شده و تمامی آنها به هلاکت رسیدند و این‌گونه که پیداست، آن روز دور نیست که تمامی صهیونیست‌ها نیز به دست ملت‌های مسلمان هلاک شده و زمین از لوث وجودشان پاک شود. این داستان که نباید نیمه‌کاره بماند و نمی‌ماند.

پایان پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *