طوفانی که از بزرگترین زندان دنیا برخواست

طوفانی که از بزرگترین زندان دنیا برخواست

در شرایطی که رسانه‌های ضدانقلاب سعی دارند جای ظالم و مظلوم را با یکدیگر عوض کنند، کارشناسان و مهمانان این شبکه همواره به جنایات رژیم صهیونیستی در برخورد با مردم غزه و فلسطین اشاره می‌کنند.

طوفانی که از بزرگترین زندان دنیا برخواست

فارس پلاس؛ روایت روز – این روزها رسانه‌های ضدانقلاب از جمله ایران اینترنشنال، من و تو و بی بی سی تمام قد پشت رژیم صهیونیستی قرار گرفته‌اند تا با عملیات روانی شدید و هماهنگ خود ‌جای ظالم و مظلوم را تغییر دهند. اینکه این رسانه‌ها از کارفرمای خود که چندی پیش نیز در یک جلسه علنی با وزیر اطلاعات این رژیم شرکت کردند، حمایت می‌کنند، موضوع عجیبی نیست اما مساله اصلی اینجاست که بسیاری از جمله کارشناسان خود این شبکه‌های معاند بر این عقیده هستند که جنایات رژیم اشغالگر قدس که تا این اواخر بسیار شدت گرفته بود و مردم مظلوم فلسطین از جمله غزه را آرام نمی‌گذاشت علت اصلی این عملیات حماس بوده است.

درواقع پس از مدت‌ها که رژیم صهیونیستی به کشتار مردم بی گناه فلسطین اقدام می‌کرد حماس در یک عملیات ابتکارآمیز توانست با یک حمله به این جنایات پاسخ دهد.

در همین رابطه، رهبر معظم انقلاب در مراسم مشترک دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری نیروهای مسلح، در دانشگاه افسری امام علی علیه‌السلام با بیان اینکه « این بلا را عملکرد خود صهیونیست‌ها بر سرشان آورد»، فرمودند: « وقتی ظلم و جنایت از حد گذشت، وقتی درنده‌خویی به نهایت رسید، باید منتظر طوفان بود.اقدام شجاعانه و در عین حال فداکارانه‌ی فلسطینی‌ها پاسخ به جنایت دشمن غاصب بود که سالها ادامه داشت و در ماه‌های اخیر شدت آن افزایش پیدا کرده بود. مقصّر هم دولت کنونی حاکم بر رژیم غاصب صهیونیستی است.»

ایشان تصریح می‌کنند: « دشمن خبیث و ظالم حالا که سیلی را خورده، سیاست مظلوم‌نمایی در پیش گرفته. دیگران هم کمکش می‌کنند. رسانه‌های دنیای استکبار کمکش می‌کنند، این مظلوم‌نمایی صددرصد خلاف واقع و دروغ است. چون مجاهدان فلسطینی توانستند خود را از محاصره‌ی غزه بیرون بیاورند، خلاص کنند و برسند به مراکز نظامی و غیرنظامی صهیونیست‌ها. او مظلوم است؟ هرچه این رژیم غاصب هست، مظلوم نیست. ظالم هست، متجاوز هست، جاهل هست، یاوه‌گو هست، اما مظلوم نیست. ظالم است. هیچ کس نمی‌تواند از این هیولای دیوسیرت چهره‌ی یک مظلوم بسازد.»

جالب است که کارشناسان برنامه‌های ضد فلسطینی شبکه های معاند از جمله ایران اینترنشنال نیز به این موضوع اشاره کرده اند که طوفانی که در سرزمین‌های اشغالی با عملیات «طوفان الاقصی» رخ داد پاسخی به همین جنایات متعدد وسال‌های سال رژیم کودک کش صهیونیستی بود.

در همین رابطه «مژگان نوی»، از یهودیان ساکن سرزمین‌های اشغالی و کارشناس برنامه بی بی سی فارسی در این باره می‌گوید: «همه این‌ها نتیجه این است که در بزرگترین زندان دنیا (غزه) سال‌هاست درها را به روی دو میلیون‌ نفر از مردم بسته‌اند، بدون اساسی‌ترین نیازهای‌شان از هر لحاظی، سالی یکبار بمباران غزه، کشتار مردم، محاصره، این چیزها به جایی ختم نمی‌شود جز همچنین فاجعه‌ای!»

همچنین «مهرداد فرهمند»، خبرنگار سابق BBC نیز در واکنش به اظهارات مجری اینترنشنال که می‌خواست جای ظالم و مظلوم را عوض کند، گفت: «مردم اسرائیل همگی نظامی هستند؛ پس شهروند غیر نظامی در اسرائیل نداریم.من چند بار به غزه رفتم، کودکان کشته شده و نوزادان قطع نخاع شده زیادی را دیدم؛ توصیه می‌کنم سری به اردوگاه‌های فلسطینیان و اوضاع وخیم زندگی آنان بزنید!»

حماس نیز چندی پیشتر از انجام این عملیات طی بیانیه‌ای به موضوع سازش کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی اشاره و عنوان کرده بود که «عادی‌سازی روابط با اسرائیل، این رژیم را جنایتکارتر می‌کند.»

پایان پیام/

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *