عجب رویی؟! (گفت و شنود)

عجب رویی؟! (گفت و شنود)

جالب است که مدعیان اصلاحات هنوز هم از رو نرفته و انتخابات ترکیه را که دقیقاً با فتنه‌انگیزی سران فتنه و ماجرای انتخابات سال 88 ریاست جمهوری ایران در تضاد است، به سود خود تفسیر می‌کنند!

عجب رویی؟! (گفت و شنود)

فارس‌پلاس؛ دیگر رسانه‌ها- کیهان نوشت: گفت: در انتخابات ترکیه با این که اردوغان فقط نیم درصد (حدود 2/5 میلیون رأی) با موفقیت در دور اول فاصله داشت، نتیجه را پذیرفت و طرف مقابلش هم ادعای تقلب نکرد ولی موسوی و خاتمی در انتخابات سال ۸۸ ایران، با وجود آن که موسوی بیش از ۱۱ میلیون رأی با طرف پیروز فاصله داشت ادعای تقلب کردند و مملکت را به آشوب کشیدند!

گفتم: ولی خاتمی بعد از فتنه اعلام کرد که تقلب امکان‌پذیر نبوده است؟! پس چرا با وجود آن که می‌دانست تقلب امکان‌پذیر نیست، دست به فتنه زد و علاوه ‌بر خسارت‌های فراوان، خون افراد بی‌گناه را هم بر زمین ریخت؟!

گفت:‌ ای عوام؟! سران فتنه مأمور بودند. مگر ندیدی که کیهان تمام مراحل فتنه را قبل از وقوع پیش‌بینی می‌کرد. کیهان که غیب نمی‌دانست! فتنه آمریکایی و اسرائیلی بود و دقیقاً مطابق فرمول جرج سوروس و ریچارد‌ هاوس و جان‌کین و… صورت می‌پذیرفت و به همین علت مراحل آن قابل پیش‌بینی بود.

گفتم: پس بی‌خود نبود که نتانیاهو آنها را بزرگ‌ترین سرمایه اسرائیل می‌دانست و هنوز جرأت نکرده‌اند ادعای نتانیاهو را تکذیب کنند!

گفت: روز ۱۱ ژوئن ۲۰۰۹ (۲۱ خرداد ۸۸‌) جرج سوروس رسماً اعلام کرده بود که فردا در ایران انتخابات نیست بلکه یک انقلاب رنگی صورت می‌پذیرد! و روز قبل از آن (۲۰ خرداد ۸۸‌) تیتر یک کیهان این بود «‌آخرین پرده سناریوی افراطیون، آشوب پس از شکست‌» و تأکید کرده بود «‌این هشدار جدی است‌»… ولی با این همه سند درباره پیروی آنها از سرویس‌های اطلاعاتی دشمن هنوز هم از رو نمی‌روند! و انتخابات ترکیه را که دقیقاً با فتنه‌انگیزی سران فتنه در تضاد است، به سود خود تفسیر می‌کنند!

گفتم: یارو دورخیز کرد و جفت زد که روی زین بنشیند ولی از آن طرف افتاد و محکم به زمین کوبیده شد و با مشاهده خنده مردم پرسید؛ از چی خوشتون اومده؟ از دورخیزم یا از پرش بلندم؟!
گفتند؛ از این همه پُر‌رویی!

پایان پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *