عزم جزم مقاومت برای ریشه‌کنی غده سرطانی منطقه

عزم جزم مقاومت برای ریشه‌کنی غده سرطانی منطقه

عضو ارشد جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) با تأکید بر اینکه محو رژیم صهیونیستی نزدیک است، گفت: مقاومت اسلامی فلسطین در راه آزادسازی قدس شریف و محو رژیم صهیونیستی آمادگی کامل دارد و حاضر است در این مسیر شهیدان بیشتری تقدیم کند.

عزم جزم مقاومت برای ریشه‌کنی غده سرطانی منطقه

فارس‌پلاس؛ دیگر رسانه‌ها- امام خامنه‌ای (حفظه الله)، رهبر معظم انقلاب اسلامی هم‌زمان با خجسته‌ سالروز میلاد پیامبر رحمت‌ و هدایت‌ حضرت‌ محمد(ص‌) و امام‌ جعفر صادق‌(ع‌) در دیدار جمعی از مردم، مسئولان نظام، سفرای کشورهای اسلامی و میهمانان کنفرانس وحدت اسلامی فرمودند: رژیم صهیونیستی لبریز از کینه و غیظ است، نه فقط نسبت به ما، بلکه نسبت به کشورهای دیگر هم همین‌طور است.

ایشان افزودند: این‌گونه نیست که رژیم صهیونیستی از کشورهای دور و اطراف خودش خرسند باشد، آن‌ها نسبت به مصر، عراق و سوریه نیز کینه دارند. چرا؟ چون هدفشان از نیل تا فرات بوده و این نشده است؛ این کشورها در دوره‌ها و به دلایل مختلف نگذاشتند. این‌ها سرشار از کینه و غیظ هستند. خوب البته قرآن می‌فرماید «قل موتوا بغیظکم»، بله! خشمگین باشید و بمیرید از خشم. همین هم خواهد شد. دارند می‌میرند. بعون الله این «قل موتوا بغیظکم» درباره رژیم صهیونیستی در حال تحقق است.
رهبر معظم انقلاب اسلامی تصریح کردند: امروز وضع رژیم صهیونیستی به‌گونه‌ای نیست که مشوق نزدیکی به او باشد، نباید این اشتباه را بکنند. رژیم غاصب رفتنی است، امروز نهضت فلسطین از همیشه‌ این 70-80 سال سرحال‌تر است، امروز جوانان فلسطینی و نهضت فلسطینی، نهضت ضد غصب، ضد ظلم، ضد صهیونیسم از همیشه با نشاط‌تر، سرحال‌تر، آماده‌تر هستند که مشاهده می‌کنید و ان‌شاءاللّه این نهضت به نتیجه خواهد رسید.

رهبر انقلاب اسلامی فرمودند: همین‌طور که امام بزرگوار (رضوان اللّه علیه) از رژیم غاصب به سرطان تعبیر کردند، این سرطان ان‌شاءاللّه به دست مردم فلسطین و نیروهای مقاومت در کل منطقه ریشه‌‌کن خواهد شد.

اسامه حمدان، عضو ارشد جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) درباره سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر محو رژیم صهیونیستی به‌دست مردم فلسطین و نیروهای مقاومت منطقه به خبرنگار «راهبرد معاصر» گفت: صهیونیست‌ها قطعاً می‌دانند که در آینده جایگاهی در منطقه ندارند و فرمایشات آیت الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی بر این حقیقت تأکید دارد، زوال رژیم صهیونیستی بیش از گذشته نزدیک است.

وی افزود: علاوه بر این، کسانی که برای محو رژیم صهیونیستی تلاش می‌کنند، این روزها در کار خود بسیار جدی هستند، مقاومت اسلامی فلسطین در راه آزادسازی قدس شریف و محو رژیم صهیونیستی آمادگی کامل دارد و حاضر است در این مسیر شهیدان بیشتری تقدیم کند.

عضو ارشد جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) تأکید کرد: ما از قتال و جنگ نمی‌هراسیم، بلکه آماده اجرای امر الهی هستیم تا زمینه را برای حفظ وحدت صفوف امت اسلامی و آزادسازی مقدسات مسلمانان آماده کنیم.

حمدان گفت: آزادسازی قدس شریف یکی از اولویت‌های ما برای حفظ وحدت اسلامی است و برای این کار عزم جدی در مقابله با صهیونیست‌ها داریم.

پایان پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *