فلان اضافی! (گفت و شنود)

فلان اضافی! (گفت و شنود)

آمریکا و انگلیس و فرانسه و آلمان و رژیم صهیونیستی با همه توان به مقابله با ایران آمدند و هیچ غلطی نتوانستند بکنند. امروزه تمامی خاک اروپا و تمام پایگاه‌های نظامی آمریکا در منطقه زیر بُرد موشک‌های نقطه‌زن ماست.

فلان اضافی! (گفت و شنود)

فارس پلاس؛ دیگر رسانه‌ها – کیهان نوشت: گفت: آمریکا اعلام کرده است که برای مقابله با ایران نیروهای نظامی بیشتری را در تنگه هرمز مستقر خواهیم کرد!

گفتم: دیگه چه خبر؟!

گفت: وزیر خارجه انگلیس هم گفته است به مواضع سختگیرانه خود علیه ایران ادامه می‌دهیم و اگر ایران نمی‌پسندد باید سیاست خود را تغییر بدهد!

گفتم: آمریکا و انگلیس و فرانسه و آلمان و رژیم صهیونیستی و برخی کشورهای عرب خلیج‌فارس در جنگ ۸ ساله با همه توان به مقابله با ایران آمدند و هیچ غلطی نتوانستند بکنند. تازه در آن هنگام، ایران اسلامی اقتدار امروز را نداشت و آنها در اوج اقتدار بودند ولی امروزه تمامی خاک اروپا و تمام پایگاه‌های نظامی آمریکا در منطقه زیر بُرد موشک‌های نقطه‌زن ماست.

گفت: ضمن آن که غرب آسیا به ویترین شکست‌های پی‌در‌پی آمریکا تبدیل شده و آمریکا و اروپا و رژیم صهیونیستی روی قوس زوال افتاده‌اند

و…

گفتم: گرگی مست کرده بود و عربده می‌کشید که پلنگ را قطعه قطعه می‌کنیم، فیل را لقمه چپ می‌کنیم‌، ببر را می‌خوریم‌! شیر را…» ناگهان چشمش به شیر افتاد. مستی از سرش پرید و گفت؛ البته بعضی وقت‌ها فلان اضافی هم می‌خوریم!

پایان پیام/غ

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *