قولنجم در رفت! (گفت و شنود)

قولنجم در رفت! (گفت و شنود)

درحالی که کلیپ منتشر شده از جانب حماس نشان می‌دهد که در حمله نیروهای مقاومت به یک ‌تانک و 2 نفر‌بر، نزدیک به ۲۳ نظامی صهیونیست کشته شده‌اند، اما خودشان اعلام می‌کنند نظامیان ما همگی سالم به مقر خود بازگشته‌اند!

قولنجم در رفت! (گفت و شنود)

فارس‌پلاس؛ دیگر رسانه‌ها – کیهان نوشت: گفت: «‌فرانک لدویج‌» افسر اطلاعاتی انگلیس به بی‌بی‌سی گفته است «‌مشکل آمریکا و اسرائیل در جنگ با حماس این است که استراتژی مشخص و تعریف شده‌ای ندارند و در مقابل حملات حماس گیج و نا‌توان شده‌اند‌».

گفتم: پس چرا پشت سرهم قُمپز در ‌می‌کنند که نیروی زمینی ارتش وارد غزه شده و چیزی به پایان کار حماس باقی نمانده است!

گفت: یک ماه است که هر روز همین ادعا را مطرح می‌کنند ولی با برجای گذاشتن تلفات سنگین مجبور به عقب‌نشینی می‌شوند و تازه بیانیه می‌دهند که تلفات انسانی اندکی داشته‌اند!

گفتم: این یکی را راست می‌گویند که تلفات انسانی نداشته‌اند! چون صهیونیست‌ها بلا نسبت همه حیوانات، انسان نیستند که تلفات انسانی داشته باشند! آنها تلفات حیوانی می‌دهند!

گفت: درحالی که کلیپ منتشر شده از جانب حماس نشان می‌دهد که در حمله نیروهای مقاومت به یک ‌تانک و دو نفر‌بر، نزدیک به ۲۳ نظامی صهیونیست به جهنم رفته‌اند، اعلام می‌کنند نظامیان ما همگی سالم به مقر خود بازگشته‌اند!

گفتم: یارو می‌گفت داشتم از خیابان رد می‌شدم موبایلم از دستم افتاد و رفت زیر چرخ‌های یک تریلی. پرسیدند حتماً له و لورده شد؟! گفت؛ پَ نه پَ بلند شد و گفت آخیش! قولنجم در رفت!

پایان پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *