مگه مرض داری؟! (گفت و شنود)

مگه مرض داری؟! (گفت و شنود)

چرا از هنگام شروع جنگ غزه تاکنون، سلبریتی‌ها و غربگداها و زنجیره‌ای‌ها و شبکه‌های ماهواره‌ای ضد انقلاب و بی‌بی‌سی فارسی و صدای آمریکا و‌… دیگر خبری از فوت فلان بر اثر برخورد نیروی انتظامی! سکته فلان در مقابله با بی‌حجابی! و ضرب و جرح فلان و فلان توسط نیروهای بسیج! و‌… منتشر نمی‌کنند؟!

مگه مرض داری؟! (گفت و شنود)

فارس‌پلاس؛ دیگر رسانه‌ها – کیهان نوشت:گفت: مثل این که بعد از شروع جنگ غزه تاکنون دیگر هیچ کس در ایران فوت نمی‌کند! و هیچ کس دچار سکته نمی‌شود! و هیچ‌کس در جریان یک سرقت کشته نمی‌شود! و‌…!

گفتم: این چه حرفی است؟! در ایران هم مثل همه جای جهان عده‌ای فوت می‌کنند و یا دچار سکته می‌شوند و یا‌…

گفت: پس چرا از هنگام شروع جنگ غزه تاکنون، سلبریتی‌ها و غربگداها و زنجیره‌ای‌ها و شبکه‌های ماهواره‌ای ضد انقلاب و بی‌بی‌سی فارسی و صدای آمریکا و‌… دیگر خبری از فوت فلان بر اثر برخورد نیروی انتظامی! سکته فلان در مقابله با بی‌حجابی! و ضرب و جرح فلان و فلان توسط نیروهای بسیج! و‌… منتشر نمی‌کنند؟!

گفتم: خُب برای این که همه این دروغ‌های شاخدار و سیاه‌نمایی‌ها به سفارش رژیم صهیونیستی و مراکز اطلاعاتی در غرب تهیه و به پادوها دیکته می‌شد ولی رژیم صهیونیستی و همکارانش بعد از شروع جنگ در غزه‌، کاسه چه کنم؟ چه نکنم؟ به دستشان گرفته و فعلاً دنبال نجات خود از خشم مقدس نیروهای مقاومت هستند.

گفت: پس بگو که چرا؟! یعنی ماموریت پادوها را به خودشان واگذار کرده‌اند!

گفتم: یارو می‌گفت جلوی یک مغازه یک مانکن گذاشته بودند. رفتم دماغشو فشار دادم! برگشت گفت ول کن! مگه مرض داری؟! نگو که خود صاحب مغازه بود!

پایان پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *