واکنش کاربران| جوان سبزواری مقابل اراذل «زن زندگی آزادی» جانش را فدا کرد

واکنش کاربران| جوان سبزواری مقابل اراذل «زن زندگی آزادی» جانش را فدا کرد

شب گذشته تصاویری از شهادت جوان سبزواری که برای مقابله با آزار و اذیت دو دختر با اراذل مبارزه کرد ، در فضای مجازی خبر ساز شد.

واکنش کاربران| جوان سبزواری مقابل اراذل «زن زندگی آزادی» جانش را فدا کرد

فارس پلاس؛ واکنش کاربران – شب گذشته تصاویری از شهادت جوان سبزواری که برای مقابله با آزار و اذیت دو دختر با اراذل مبارزه کرد، در فضای مجازی خبر ساز شد. این فرد که مزاحمت اراذل برای دو دختر رهگذر را می‌بیند جلو می‌رود و با آنها مقابله می‌کند اما اراذل با ضربات چاقو به سمت این فرد حمله ور می‌شوند که نهایتا بر اثر شدت جراحات به شهادت می‌رسد.

دادستان سبزوار در این باره می‌گوید: مطابق تصاویر دوربین‌های مدار بسته و تحقیقات به‌عمل آمده، یکی از شهروندان که منتظر بازگشت فرزند خود از کلاس بود، متوجه ایجاد مزاحمت و درگیری ۲ جوان با یک دختر جوان و کشاندن دختر در خیابان به اجبار و زور شده و در یک اقدام شجاعانه و انسانی، بلافاصله برای نجات دختر جوان اقدام می‌کند.

دادستان عمومی و انقلاب سبزوار افزود: متأسفانه هر ۲ جوان مزاحم، که حسب بررسی به عمل آمده دارای سوابق متعدد کیفری هستند، در واکنش به دفاع شهروند سبزواری از دختر جوان، ناجوانمردانه با سلاح سرد وی را از پشت سر مورد اصابت چاقو و سپس نفر دوم از روبه‌رو مورد جرح شدید قرار داده و سپس از محل متواری شدند.

وی بیان کرد: بلافاصله اکیپ جنایی در معیت بازپرس، تحقیقات خود را آغاز کرده و با تلاش مستمر در کمتر از ۱۰ ساعت ضاربان شناسایی و به اتهام مشارکت در قتل عمد دستگیر شدند.

برخی از کاربران این ماجرای شهید آمر به معروف را در کنار شهادت رئیس پلیس سراوان و همسرش دیدند و گفتند با اینکه این افراد برای حفظ ناموس و امنیت ما شهید شده‌اند اما کسانی که برای ماجرای سطل ماست یقه پاره می‌کردند برای این شهدا سکوت کرده اند.

در ادامه واکنش کاربران به این ماجرا را مشاهده می‌کنید:

پایان پیام/.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *