پروژه جدید ضدانقلاب برای القای فساد جنسی در اندرونی نظام

پروژه جدید ضدانقلاب برای القای فساد جنسی در اندرونی نظام

رسانه‌های معارض از تعدادی اخبار مجهول، گزارشی با مقدمه «سونامی برافتادن ریا از چهره ریش داران بی‌ریشه و ادامه دومینوی رسوایی جنسی سربازان نظام مقدس» منتشر کرده‌اند. سناریو نیز بدین شرح است که چون افراد ادعایی، در طول زندگی خود یکبار از مقابل درب سپاه یا بیت رهبری رد شده‌اند، پس فساد تا مغز استخوان نظام رسوخ کرده است!

پروژه جدید ضدانقلاب برای القای فساد جنسی در اندرونی نظام

فارس پلاس؛ روایت روز – رسانه‌های معارض نظیر اینترنشنال و BBC فارسی قریب به یک ماه است با کلیدواژه فساد جنسی در اندرونی نظام قلمفرسایی می‌کنند. سند مدعایشان نیز محتوای تصویری است که یک کانال‌ معارض نظام (با تمرکز بر یک شهر خاص) منتشر می‌کند.در ادامه هم می‌گویند که فرد حاضر در تصویر، این مشخصات ادعایی را دارد و رئیس یک بخش در سطوح محلی یا شهری است. دو مولفه در پیشبرد طرح رسانه‌ای این ماجرا مشهود است:

اول آنکه از اصل تعمیم پذیری در جو رسانه‌ای استفاده می‌شود. بدین صورت که چون یک ادعا از سوی یک نهاد تایید شده است، پس باقی اخبار ادعایی این کانال نیز به صورت پیش فرض صحیح اعلام می‌شود. دومین مولفه این است که پرونده‌های سالیان گذشته را با تاسی از وقایع روز به صورت سریالی بازنشر می‌کنند. مصداق این دو مولفه، پرونده کارمند محلی یکی از ارگان‌ها بود که مربوط به سه سال گذشته است و در برهه کنونی مجدداً بازنشر شد.

حال اینترنشنال با استفاده از اخبار مجهول و مبهم یک کانال ضدانقلاب ویدئو کلیپی درست کرده و شروع آن را با عباراتی نظیر «سونامی برافتادن ریا از چهره ریش داران بی‌ریشه» و «ادامه دومینوی رسوایی جنسی سربازان نظام مقدس» جمله بندی کرده است.

در این گزارش ویدئویی، اسامی شش نفر را از دهه ۹۰ شمسی تاکنون، دو نفر از دهه ۸۰ شمسی، یک نفر از دهه ۷۰ شمسی و دو نفر مربوط به قبل از انقلاب(!) را برای اثبات فساد جنسی گسترده در نظام اعلام می‌کند. از میان اسامی ادعایی، فقط ۶ نفر دارای مسئولیت بودند. ماجرای ادعایی دو نفرشان نیز که اصلاً برای قبل از انقلاب است! مضاف بر این ۱۱ اسم، پنج نفر دیگر را نیز از شورای یک شهر شمالی به نام نظام فاکتور می‌کند.

نحوه سناریونویسی اینگونه است که چون این افراد در طول زندگی خود از مقابل درب سپاه یا بیت رهبری رد شده‌اند، پس فساد تا مغز استخوان نظام رسوخ کرده است! در نهایت نیز نتیجه می‌گیرند که نظام خود غرق در فساد جنسی است ولی به ۲ تار موی زنان گیر می‌دهد!

فرض را بر صحت ادعاها پیرامون ۹ فرد مذکور (دو نفر دیگر از افراد ادعایی مربوط به قبل از انقلاب است) می‌گذاریم. دولت قریب به ۲ میلیون و ۳۸۰ هزار نفر کارمند و بیش از ۴۰۰ هزار مدیر دارد.[1][2] اعضای شورای شهر نیز ساختاری مردمی و خارج از روال تایید صلاحیت شورای نگهبان است. نظام تشکیل شده از افراد است. فساد چند یا چند ده نفر در بازه حکمرانی ۴۰ ساله نظام، اثبات کدام ادعا خواهد بود؟

از طرفی، این شبکه خود معترف بود که تعدادی از این اسامی در سالیان گذشته دستگیر شده‌اند. این نشان می‌دهد که قوه قهریه نظام شدیداً در این موارد حساس است و اتهامات این چنینی را در سطوح پایین دست حاکمیتی نیز تحمل نمی‌کند. کمااینکه پرونده‌هایی از فساد جنسی برخی افراد طی سالیان اخیر باز شده بود که بدون جنجال رسانه‌ای، با فرد فاسق برخورد شد.

ادعای فساد جنسی در نظام از سوی طیفی منتشر می‌شود که خود درگیر انواع فساد جنسی هستند. شغل یکی از افرادی که از آن به عنوان لیدر اپوزیسیون یاد می‌کنند، دوست دختر شدن با برخی از مشاهیر خارجی بود. نفر دیگری به ادعای خود در دوران مجردی باردار شده بود. مضاف بر این، شبکه‌های معارض خود غرق در انحراف جنسی هستند و اعضای آن معترف به همجنس بازی یا سمپاتی با آن می‌باشند. (بیشتر بخوانید)


کانال تلگرامی BBC فارسی ۲۳۷ پست، ۴۴ ویدئو و ۲۲۷ عکس نوشت
در موضوع همجنس‌بازی برای مخاطب فارسی زبان منتشر کرده است

در بخش‌های خبری غیرفارسی‌زبان BBC نیز پرونده‌های آزار جنسی متعدد است. نمونه مشهور آن، «جیمی سویل» معروف‌ترین برنامه‌ساز تاریخ BBC است. این فرد هم پدوفیل (بچه‌باز) و هم نکروفیلیا (جَسدباز) بود. تعداد قربانیان سَویل به بیش از هزار نفر می‌رسد که بخش عمده آنان دختران زیر ۱۴ سال بوده‌اند. با این اوصاف، ملکه انگلیس در سال ۱۹۹۰ به جیمی سَویل لقب شوالیه داد.

در اوایل سال ۲۰۲۳ نامه‌هایی منتشر شد که نشان می‌داد «چارلز» پادشاه کنونی انگلیس مرتباً از سویل در مشاوره می‌گرفت. نشریات انگلستان حتی نامه چارلز به جیمی در سال ۱۹۸۴ را منتشر کردند که از او می‌خواهد پدرخوانده «هری» فرزند تازه‌متولدشده‌اش باشد!


نامه پادشاه فعلی انگلستان به جیمی در سال ۱۹۸۴ میلادی:
چارلز از جیمی (پدوفیل) می‌خواهد پدرخوانده هری باشد

موازی با این موارد، پرونده فساد و ریا رهبران غربی و منطقه‌ای نکات قابل تاملی دارد. سطح جنون جنسی «بایدن» رئیس جمهور فعلی آمریکا به حدی است که دختران کم‌سن و محارم او نیز از در امان نیستند. بایدن در پس پرده، کارمند جوان خود را آزار می‌داد ولی همان برهه در مقابل تریبون‌ها، قوانین ضد خشونت علیه زنان را در کنگره جلو می‌برد. «ترامپ» رئیس جمهور پیشین آمریکا حداقل ۲۶ پرونده آزار جنسی دارد.

بیشتر بخوانید: پرونده آزار جنسی بایدن

بیشتر بخوانید: پرونده آزار جنسی ترامپ


تاکنون ۲۶ زن پیرامون آزار جنسی دونالد ترامپ افشاگری کردند

«مونیکا لوینسکی» کارآموز کاخ‌سفید در دوران ریاست جمهوری «کلینتون» (میانه دهه ۹۰ میلادی) که به علت رسوایی جنسی رئیس‌جمهور وقت آمریکا شهرت یافت، پس از جنبش زنان علیه آزار جنسی مردان فاش کرد که رابطه کلینتون با او مصداق بارزی از سوء استفاده از قدرت بود.

سال ۱۹۹۴ فاش شد که «فرانسوا میتراند» رئیس جمهور وقت فرانسه (۱۹۸۱-۱۹۹۵) یک دختر ۲۰ ساله به نام «مازارین» از رابطه نامشروع خود با زنی دیگر دارد. این رخداد درحالی رخ داد که میتراند متاهل بود. «فردریک میتراند» برادرزاده رئیس جمهور اسبق فرانسه نیز متهم به ارتباط با پسران زیر سن قانونی شده است. فردریک در دوران سارکوزی وزیر فرهنگ فرانسه بود.

«سارکوزی» رئیس جمهور اسبق فرانسه (۲۰۰۷ – ۲۰۱۲) در حالی که متاهل بود، وارد رابطه با یک زن شوهردار به نام «سسیلیا آلبنیز» شد. هر دو از همسرانشان جدا شدند و با یکدیگر ازدواج کردند. پس از مدتی سارکوزی به سسیلیا خیانت کرد و با زنان دیگر وارد رابطه شد. سسیلیا نیز برای تلافی، با یک مرد آمریکایی رابطه زد! این دو از هم طلاق گرفتند و سارکوزی با یک مدل به نام «کارلا» آشنا شد. حال گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن است که هر دو با افراد دیگری رابطه دارند!

«اولاند» رئیس جمهور بعدی فرانسه نیز مشخص شد که با «ژولی گیه» هنرپیشه فرانسوی رابطه دارد. رسوایی‌هایی سران و مقامات ارشد کشورهای غربی و منطقه‌ای از حوصله یک گزارش خارج و خود مثنوی هفتادمن است.


خیانت یاسمین پهلوی به حدی رسیده است که
سلطنت‌طلبان برای تطهیر وی، معشوقه فرانسوی را به عنوان برادر یاسمین جا زدند

دروغگویی سللطنت‌طلبان برای تطهیر فساد اخلاقی یاسمین

اما معارضین در مواجهه با رهبران ایران از این حیث دستانشان خالی است. حتی یک نقطه خاکستری هم نمی‌توانند در پرونده اخلاقی رهبران ایران پیدا کنند. ازهمین رو، تقلا می‌کنند با پمپاژ اخبار ادعایی از پرونده‌ افراد دون پایه حاکمیتی، آن را از طریق سلسله مراتب یا یک تصویر دونفره، به نقطه فوقانی نظام برسانند. راهبردی که پیش از این، در ماجرای دروغین ارتباط یک زن یهودی با ۱۰۰ مقام ارشد نظام در پیش گرفته بودند. (روایت فارس را اینجا و اینجا بخوانید)

نهادهای نظارتی نظام، مسلح به علوم غریبه نیستند و بدون اسناد قادر به فهم نهان نخواهند بود. اثبات شود فردی از لحاظ اقتصادی، امنیتی و یا حتی اخلاقی فاسد است، به تیغ قوه قهریه سپرده خواهد شد؛ کمااینکه تا به حال نیز همینگونه بوده است و فرقی ندارد که برادر رییس جمهور مرتکب جرم شود یا یک مسئول در قوه قضاییه یا یک وزیر و یا یک شهردار.

[1]:president.ir/fa/113844

[2]:90eghtesadi.com/Content/Detail/2129542

[2]:mehrnews.com/news/3035756

پایان پیام/.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *