چی خوردی؟! (گفت و شنود)

چی خوردی؟! (گفت و شنود)

پلیس انگلیس اعلام کرده که تظاهرات چند‌صد‌هزار نفری مردم این کشور علیه جنایات رژیم صهیونیستی کار ایران است‌ و می‌گوید: «عوامل جمهوری اسلامی با دامن زدن به این تظاهرات، در پی ایجاد ناآرامی هستند»‌ و در واقع با این کار به مردم کشورش توهین کرده است.

چی خوردی؟! (گفت و شنود)

فارس‌پلاس؛ دیگر رسانه‌ها – کیهان نوشت: گفت: از تظاهرات گسترده و ضد‌صهیونیستی مردم در آمریکا و اروپا چه خبر؟!

گفتم: پلیس انگلیس اعلام کرده که تظاهرات چند‌صد‌هزار نفری مردم این کشور علیه جنایات رژیم صهیونیستی کار ایران است‌(!) و می‌گوید؛«عوامل جمهوری اسلامی با دامن زدن به این تظاهرات، در پی ایجاد ناآرامی هستند»‌(!)

گفت: پلیس انگلیس به مردم کشور خود اهانت کرده است! یعنی معتقد است مردم انگلیس مثل دولت این کشور طرفدار جنایت و آدم‌کشی هستند و مخالفت با جنایات رژیم صهیونیستی نمی‌تواند کار آنها باشد!

گفتم: بی‌آن‌که بخواهد از ایران نیز تقدیر کرده و با زبان بی‌زبانی می‌گوید که مخالفت با وحشیگری‌ها و قتل‌عام مردم فقط از جمهوری اسلامی ایران بر می‌آید و نه دولت انگلیس.

گفت: دولت‌های غربی با مشاهده تظاهرات ضد‌صهیونیستی و چند‌صد‌هزار نفری مردم در این کشورها بد‌جوری آب و روغن قاطی کرده و چون می‌ترسند به واقعیت‌ها اعتراف کنند، به پرت‌و‌پلا‌گویی افتاده‌اند!

گفتم: یارو با یک آدم خُل و چِل بحث می‌کرد. در پایان بحث به او گفت؛ خیلی دلم می‌خواست بگویم شما متوجه عرایضم نشدید! ولی نمی‌توانم و فقط باید بگویم؛ مردک! مگه مغز خر‌ خوردی؟!

پایان پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *