چی می‌خوری؟! (گفت و شنود)

چی می‌خوری؟! (گفت و شنود)

بسیاری از کاربران خارجی در فضای مجازی به نتانیاهو حمله کرده‌اند و یک کاربر انگلیسی نوشته است چرا یکی پیدا نمی‌شود که به حیات سیاسی او خاتمه بدهد؟!

چی می‌خوری؟! (گفت و شنود)

فارس‌پلاس؛ دیگر رسانه‌ها – کیهان نوشت: گفت: نتانیاهو، نخست‌وزیر قلابی رژیم جعلی اسرائیل هنگام سخنرانی در مجمع عمومی سازمان ملل به «تهدید معتبر هسته‌ای»! علیه ایران ‌اشاره کرد!

گفتم: تهدید معتبر هسته‌ای یعنی چی؟!

گفت: یعنی تهدید به حمله اتمی علیه ایران جدی است!

گفتم: حیوونکی آب و روغن قاطی کرده! مورچه مُردنی رفته بود خون بده، ‌پرستار ازش پرسید میخوای چند سی ‌سی بدی؟ برای این که قُمپز در کنه گفت؛ سی سی چیه؟! بگو بشکه بیارن!

گفت: اتفاقا بعد از این که فهمید غلط زیادی کرده و بدون این که متوجه باشه موشک‌های نقطه‌زن ایران را برای شلیک به تل‌آویو و حیفا و همه مراکز حساس رژیم کودک‌کش آماده کرده، بیانیه داده و اعلام کرده که ‌اشتباه لفظی بوده و منظورش«تهدید معتبر نظامی»! بوده!

گفتم: ولی ۴۵ ساله که دارند تهدید نظامی می‌کنند ولی نه فقط هیچ غلطی از دستشان ساخته نبوده! بلکه امروزه خودشان به فروپاشی قریب‌الوقوع اعتراف دارند.

گفت: بسیاری از کاربران خارجی در فضای مجازی به نتانیاهو حمله کرده‌اند و یک کاربر انگلیسی نوشته است چرا یکی پیدا نمی‌شود که به حیات سیاسی او خاتمه بدهد؟!

گفتم: کار هر کسی نیست! باید یک موش کور او را بخورد که نفهمد دارد چه آشغالی می‌خورد!

پایان پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *