کلاه‌هایی که مسیح علینژاد بر سر مخاطبانش می‌گذارد

کلاه‌هایی که مسیح علینژاد بر سر مخاطبانش می‌گذارد

همه گمان می‌کنند ۲ فعال اجتماعی! در ۲ سر دنیا در حال مبارزه مدنی هستند اما لایو که تمام می‌شود از ۲ اتاق کنار هم بیرون می‌آیند، همدیگر را در آغوش می‌گیرند؛ خوشحال از آن که ۵۲ هزار نفر را سر کار گذاشته‌اند!

کلاه‌هایی که مسیح علینژاد بر سر مخاطبانش می‌گذارد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس، فیلم کوتاهی که از مسیح‌ علینژاد منتشر شده نشان می‌دهد که برخلاف تصورات مخاطبان، حتی لایوهایی(پخش زنده‌) که برگزار می‌شود، هم صحنه‌سازی است؛ موضوعی که واکنش های زیادی به همراه داشت.

پیش از این نیز فیلمی از مسیح علینژاد پخش شد که نشان می‌داد که چگونه به مادران کشته‌شدگان حوادث سال ۹۸ آموزش می‌دهد از خودشان فیلم بگیرند و جملات دیکته شده را چگونه مقابل دوربین بگویند که طبیعی به نظر برسد.

خبرگزاری فارس چند سال پیش نیز در گزارشی نوشته بود مسیح علینژاد که قرارداد ۲۳۱ هزار دلاری با دولت آمریکا داشت چگونه سر فالوورها و کارفرمایانش هم کلاه می‌گذاشت و فیلم‌های تکراری را برای موفق نشان دادن کمپین چهارشنبه‌های سفید منتشر می‌کرد(اینجا را بخوانید).

البته این دروغگویی‌های خبرنگار ضد ایرانی به حدی است که صدای بسیاری از اپوزیسیون را هم درآورد، شهرام همایون از چهره های سرشناس ضدانقلاب عنوان کرد به تازگی گفت: او(مسیح علینژاد) هر چه می‌گوید دروغ است! طرح ربایش و ترور مسیح علینژاد را به مرغ پخته بگویی به خنده میافتد!

پایان پیام/

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *