گلوله‌هایی که روایت دروغ خانواده کیان پیرفلک را برملا کرد

گلوله‌هایی که روایت دروغ خانواده کیان پیرفلک را برملا کرد

درحالی خانواده کیان پیرفلک با کمک رسانه‌ها و شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی زبان سعی دارند تا روایتی جدید از ماجرای روز گذشته روستای پرچستان منتشر کنند اما جای گلوله‌ها روی خودروی قاتل حکایت از موضوع دیگری دارد.

گلوله‌هایی که روایت دروغ خانواده کیان پیرفلک را برملا کرد

از شایعه تا واقعیت: اقدام تروریستی پویا مولایی‌راد(پسرعموی ماه منیر مولایی‌راد، مادر کیان) منجر به شهادت سروان محمد قنبری شد که برای تأمین امنیت مراسم سالگرد تولد کیان پیرفلک در روستای پرچستان حضور داشت.


فرزندان شهید قنبری که در حادثه روز گذشته به شهادت رسید

پویا مولایی‌راد که روز گذشته در اقدامی خون‌بار یک مامور پلیس را به شهادت رساند و مامور دیگر را زخمی کرد‌ پس از اصابت گلوله در بیمارستان فوت کرد.

اما ساعاتی پس از این اتفاق خانواده مولایی‌راد با استوری‌های مختلف که آن را هم در اختیار معاندین قرار دادند، مدعی شدند که برخورد خودروی پویا با مامور پلیس تعمدی نبوده و بر اثر سرعت بالا بوده! این درحالی است که روایت حاضران نشان می‌دهد که وی پس از برخورد بار دیگر با دنده عقب به ماموران حمله کرد.


استوری نزدیکان پویا مولایی راد و تحریف واقعیت

این عده برای باور پذیر کردن روایت‌شان گفتند که مولایی پس از حمله خودرویی، خودش را تسلیم کرده و پس از پیاده شدن از ماشین بوده که به او شلیک شده و به همین دلیل جای هیچ گلوله‌ای روی خودرو وجود ندارد.

برخلاف این ادعا در فیلم و تصاویر به دست آمده به وضوح جای گلوله‌ها روی خودرو مشخص است.

در زمان حادثه تروریستی آبان ۱۴۰۱ نیز درحالی که گروهک‌های تروریستی در روز حادثه سرخوش از اجرای عملیات تروریستی در ایذه بودند و حتی فیلم شلیک به دوربین‌های مداربسته توسط تروریست ها منتشر شد، خانم مولایی ماموران را عامل کشته شدن پسرش معرفی کرد و بدون ارائه هیچ سندی بر روی این ادعا پافشاری کرد.


اعتراف تروریست‌های ایذه‌ای پس از اجرای عملیات

در ادامه فیلمی از اعتراف قاتل کیان پیرفلک را مشاهده می‌کنید:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *