بازپخش سریال‌ دروغ‌های پدر مهسا امینی در آستانه سالگرد دخترش

بازپخش سریال‌ دروغ‌های پدر مهسا امینی در آستانه سالگرد دخترش

با نزدیک شدن به سالگرد درگذشت مهسا امینی، جریان معاند تلاش دارد تا فتنه جدیدی را رقم بزند.

بازپخش سریال‌ دروغ‌های پدر مهسا امینی در آستانه سالگرد دخترش

از شایعه تا واقعیت: به تازگی ویدئویی از امجد امینی پسر مهسا امینی در کنار مهدی نصیری فعال رسانه‌ای که این روزها در نقش ضدانقلاب موضع گیری می‌کند، منتشر شده است‌.

در این ویدیو که بر سر مزار مهسا امینی گرفته شده است و عوامل داخل فیلم هر کدام دیالوگ‌های مشخصی را می‌گویند، امجد امینی دوباره ادعا کرده که ماموران پلیس با باتوم بر سر دخترش زده بودند. او مدعی است که یکی از دختران حاضر در ون به این موضوع شهادت داده است.

اقای امینی درحالی این موضوع را مطرح می‌کند که:
۱- فیلم منتشر شده از وی در سر بالای دخترش در بیمارستان به وضوح نشان می‌دهد که وی پس از دیدن دخترش شهادت داده که اثر هیچ ضربه‌ای بر سرش نیست.

۲- گزارش پزشکی قانونی پس از تحقیقات متعدد و دقیق نشان داد که ضربه‌ای قر سر او اصابت نکرده بود.

۳-فیلم لحظه پیاده شدن و حضور وی در مقر پلیس هم حکایت از این دارد که وی در کمال سلامت و با پای خودش وارد ساختمان شده بود.

امجد امینی سال گذشته نیز با دروغ های پس از مرگ دخترش، باعث شعله‌ور کردن اغتشاشات شد.

یکی دیگر از دروغ های آقای امینی، کتمان عدم سابقه بیماری مهسا بود؛ درحالی که بعدها گزارش عمل جراحی سر مهسا و مراجعات مکرر وی به پزشک متخصص افشا شد، امجد امینی می‌گفت دخترش هیچ سابقه بیماری غیر اژ سرماخوردگی نداشته است!

به نظر می‌رسد جریان معاند که سال گذشته علی‌رغم به میدان آوردن تمام امکانات خود نتوانست به هدف خود برسد، درحال تدارک آشوب جدید به بهانه سالگرد فوت مهسا امینی است.

پایان پیام/

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *