باور نکنید! (گفت و شنود)

باور نکنید! (گفت و شنود)

اگر مدعیان اصلاحات فقط یک نیم‌‌نگاه به رخدادهای جهانی می‌انداختند و موقعیت کنونی آمریکا و انگلیس و فرانسه و رژیم صهیونیستی و اعترافات صریح مقامات رسمی این کشورها و رسانه‌های آنها به افول و فروپاشی را با 2 دهه قبل مقایسه می‌کردند، از این حرف‌های خنده‌دار نمی‌زدند!

باور نکنید! (گفت و شنود)

فارس‌پلاس؛ دیگر رسانه‌ها – کیهان نوشت: گفت: روزنامه اعتماد به این بخش از سخنرانی آقای رئیسی در مجمع عمومی سازمان ملل اعتراض کرده که چرا گفته است؛ « قدرت‌های کهنه درحال افولند، آنها گذشته‌اند ما آینده‌ایم»؟ و نوشته؛ «بهتر بود
آقای رئیسی باز می‌کرد که کدام قدرت‌ها در حال افولند»؟!

گفتم: تقصیر آقای رئیسی چیست که مدعیان اصلاحات سواد درک مسائل بین‌المللی را ندارند. اگر فقط یک نیم‌‌نگاه به رخدادهای جهانی می‌انداختند و موقعیت کنونی آمریکا و انگلیس و فرانسه و رژیم صهیونیستی و اعترافات صریح مقامات رسمی این کشورها و رسانه‌های آنها به افول و فروپاشی را با دو دهه قبل مقایسه می‌کردند، از این حرف‌های خنده‌دار نمی‌زدند!

گفت: با توجه به گرایش غلیظ آنها به غرب، باید اعترافات صریح آمریکا و اروپا و متحدانش به افول را قبول داشته باشند!

گفتم: مستخدم یکی از خان‌ها در قهوه‌خانه روستا نشسته بود و به عادت همیشگی از خان تعریف می‌کرد ولی کسی به او توجهی نداشت. برای جلب توجه گفت؛ خان ما قربونش برم هر شب به یکی از ستاره‌ها سفر می‌کنه و صبح برمی‌گرده! روستائیان که از چرت و پرت‌های او به تنگ آمده بودند قضیه را به خان گفتند و خان با عصبانیت گفت؛ غلط کرده! من تا دم دستشویی هم با هزار زحمت و عصازنان می‌روم. مستخدم خان که بد جوری سنگ روی یخ شده بود گفت؛ باور نکنید! خان شکسته‌نفسی می‌فرمایند!

پایان پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *