تبریک مشترک رژِیم صهیونیستی و غربگرایان به یک وطن فروش

تبریک مشترک رژِیم صهیونیستی و غربگرایان به یک وطن فروش

جایزه صلح نوبل که پیش از این به افرادی همچون نتانیاهو و بوش پسر داده شده بود، این بار به نرگس محمدی تحویل داده شد. دادن این جایزه به فردی که سابقه حمایت از تجزیه طلبی، تروریسم، تحریم و اغتشاش دارد مورد تشویق رژیم صهیونیستی، منافقین و اصلاح‌طلبان قرار گرفت.

تبریک مشترک رژِیم صهیونیستی و غربگرایان به یک وطن فروش

فارس پلاس؛ خط ویژه – خط ویژه، رصدی است روزانه از لابه‌لای روزنامه‌های داخلی و عملیات رسانه‌ای پایگاه‌های خبری رسانه‌های ضد انقلاب، در این رصد برآنیم که بتوانیم خطوط مشترک میان بعضی از رسانه‌های داخلی و ضد انقلاب را بررسی و تحلیل کنیم.

*******

تبریک مشترک رژیم صهیونیستی و جریان غربگرا به یک وطن فروش

جایزه نوبل صلح امسال به «نرگس محمدی» اعطاء شد. این جایزه پیش از این به افرادی همچون نتانیاهو، شیمون پرز، اسحاق رابین، بوش پسر، آنگ سان سوچی- عامل کشتار و قتل عام مردم مسلمان روهینگیا- و…اعطاء شده بود. فصل مشترک همه این افراد، نقض حقوق بشر و کودک کشی و کشتار زنان و مردان و پیر و جوان بی گناه بوده است.


تبریک وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی به یک وطن فروش


تبریک سرکرده گروهک منافقین به یک وطن فروش


تبریک رئیس جبهه اصلاحات به یک وطن فروش


تبریک حساب کاربری اسرائیل به فارسی به یک وطن فروش

و اما نکته قابل تأمل، فهرست افرادی است که اعطای این جایزه به نرگس محمدی را تبریک گفته اند. یکی از این افراد، وزیر اطلاعات رژیم کودک کش اسرائیل است. وی در توئیتی به نرگس محمدی تبریک گفت.

وزارت خارجه رژیم صهیونیستی نیز در صفحه رسمی خود به فارسی به نرگس محمدی تبریک گفته و نوشته او «از دل زندان به مبارزه با استبداد ادامه می‌دهد و جایزه صلح نوبل را دریافت کرد. این یک اقدام مهم در راستای قدردانی جهان از مبارزه دلیرانه علیه سرکوب زنان در ایران است.»

مریم رجوی سرکرده گروهک تروریستی و جنایتکار منافقین نیز اعطای این جایزه را به نرگس محمدی تبریک گفت.

در این‌سو آذر منصوری رئیس جبهه اصلاحات در پیامی اعطای این جایزه به نرگس محمدی را تبریک گفت. تعدادی از روزنامه های منتسب به جریان غربگرا نیز با خوشحالی و افتخار از این رویداد خبر دادند.

این در حالی است که نرگس محمدی سابقه حمایت از تجزیه طلبی، تروریسم، تحریم و اغتشاش را در کارنامه خود ثبت کرده است.


تبریک روزنامه اصلاح‌طلب به یک وطن فروش


تبریک روزنامه اصلاح‌طلب به یک وطن فروش


تبریک روزنامه اصلاح‌طلب به یک وطن فروش

نکته قابل توجه اینجاست که در این بزنگاه ها، جریان غربگرا هیچگاه نسبت به دشمنان تابلودار مردم ایران ابراز برائت نکرده و سفره خود را از آنان جدا نمی کند.

به نظر شما جایزه ای که سرکرده گروهک تروریستی منافقین و سران رژیم کودک‌کش صهیونیستی با خوشحالی از آن نام می برند، شایسته خوشحالی است؟! جایزه ای که پیش از آن به افرادی همچون نتانیاهو و شیمون پرز و اسحاق رابین اعطا شده و هیتلر و موسولینی نیز کاندید دریافت آن بودند، جای خوشحالی دارد؟!

متاسفانه جریان غربگرا هیچگاه منافع ملی و عزت مردم ایران را در نظر نمی گیرد و گویا تنها وظیفه خود را حفاظت از منافع آمریکا در ایران می داند.

سانسور ساخت یک بیمارستان در مدت ۲۷ ماه و مسابقه برای سیاه نمایی

عصر پنج شنبه ( ۱۳ مهر ۱۴۰۲ ) مراسم افتتاح بیمارستان کودکان حکیم، با حضور آیت‌الله «سید ابراهیم رئیسی» رئیس جمهور برگزار شد.این بیمارستان بهترین و مجهزترین بیمارستان برای کودکان در سراسر کشور است. وجود بیش از ۶۰ تخت آی سی یو و سیستم تصفیه بیولوژیکی فاضلاب از مزایای مهم این بیمارستان به شمار می رود. این بیمارستان دارای ۱۹ درمانگاه تخصصی، ۱۱ اتاق جراحی است.عملیات ساخت این بیمارستان در کمتر از ۲۷ ماه انجام شده است.

رئیس جمهور در مراسم افتتاح این بیمارستان گفت: ایران با تولید بیش از ۹۵ درصد نیاز داروی خود در داخل به صادرکننده محصولات داروی با کیفیت تبدیل شده است. وی همچنین تصریح کرد که ۳۲ میلیون نفر از مردم کشورمان از بیمه راسگان برخوردار هستند.

این پروژه که در یکی از نقاط محروم منطقه تهران واقع شده موجب کاهش فاصله جنوب شمال و در جهت گسترش عدالت و محرومیت‌زدایی از مناطق کم برخوردار که یکی از اهداف نظام می‌باشد، احداث شده است.

با توجه به سیاست های کلی نظام در طرح جوانی جمعیت و تشویق به امر فرزندآوری، احداث بیمارستان های تخصصی کودکان در سراسر کشور امری الزامی، ضروری و اجتناب ناپذیر بوده بویژه آنکه بعد از انقلاب اسلامی در تهران بیمارستان دولتی کودکان جدیدی احداث نشده بود.

از این رو ساخت و بهره برداری از این نوع بیمارستانها دغدغه والدین نسبت به امور درمانی و سلامت کودکان و فرزندانشان را کاهش داده و موجب تشویق در امر فرزندآوری خواهد شد.

نکته قابل تأمل اینجاست که این اخبار خوب و امیدوارکننده، هیچ جایی در صفحات اول روزنامه های منتسب به جریان غربگرا نداشته و متاسفانه این رسانه ها همچنان مشغول سیاه نمایی و پمپاژ اخبار منفی و مأیوس کننده هستند.

پایان پیام/.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *