تشکر کاربران ایرانی از شفافیت وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی

تشکر کاربران ایرانی از شفافیت وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی

کاربران ایرانی شبکه اجتماعی ایکس (توئیتر سابق) از انتشار خبر دیدار خبرنگاران رسانه‌های ضدانقلاب با وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی که پشت صحنه اقدامات آنان را برملا کرد، تشکر کردند.

تشکر کاربران ایرانی از شفافیت وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی

فارس پلاس؛ روایت روز- اخیرا جمعی از خبرنگاران و روزنامه‌نگاران رسانه‌های ضدانقلاب با «گیلا گملیئل» وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی دیداری داشتند که در آن عناصر مزدور رسانه‌ای ایران اینترنشنال، بی بی سی فارسی، صدای آمریکا، کیهان لندن و … حضور داشتند. این دیدار با هدف هماهنگی بیشتر ضدانقلاب با اهداف رژیم صهیونیستی علیه جمهوری اسلامی ایران انجام شد اما پس از انتشار تصاویر و صحبت‌های وزیر اطلاعات این رژیم بسیاری از کاربران ایرانی شبکه ایکس ( توئیتر سابق) آن را یک اقدام افشاگرانه در پشت صحنه رسانه‌های معاند دانستند.

پیشتر نیز «رضا پهلوی» در سفری به فلسطین اشغالی و حضور در مراکز مذهبی یهودیان اقدام به گفت‌وگو با سران این رژیم برای جلب حمایت آن‌ها کرده بود. برخی از کارشناسان مطرح می‌کنند که تحولات اردوگاه ضدانقلاب نشان دهده ضعف مفرط آنان در شرایط کنونی است و رژیم صهیونیستی که به خوبی از این وضعیت با خبر است، سعی کرده به حمایت از این رسانه‌ها اقدام کند. هر چند که وضعیت این رژیم خود با اعتراضات چندماهه ای که به طور مداوم و با شدت و تعداد بسیار بالا معترضان در حال انجام است، وخیم گزارش شده است.

در همین راستا پس از اینکه جلسه نمایندگان رسانه‌های ضدانقلاب با وزیر اطلاعات این رژیم خبری و برملا شد بسیاری از کاربران ایرانی شبکه اجتماعی ایکس از این اقدام احمقانه وی تقدیر کردند و مطرح کردند با همین خبر بسیاری از موارد پشت پرده ضدانقلاب آشکار شد.

پایان پیام/

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *