جنایت محض

جنایت محض

بدون شک در حال سپری کردن یکی از سیاه‌ترین دوران‌های حیات تاریخ روابط بین‌الملل هستیم، جایی‌که جنایات سیستماتیک، علنی و تفسیرناپذیر در نوار غزه به‌راحتی از‌سوی سازمان‌های ظاهرا بین‌المللی نادیده انگاشته می‌شود.

فارس پلاس؛ حنیف غفاری در یادداشتی نوشت: مشاهده تصاویر دردناک شهادت مظلومانه بیماران و نوزادان در بیمارستان شفای غزه، دل همه انسان‌ها در کره خاکی را به درد آورده است. حجم وعمق این جنایات، به لحاظ کمی و کیفی قابل توصیف نیست تا جایی که اکثر رسانه‌های غربی نیز قدرت سانسور جنایت مطلق و سیستماتیک صهیونیست‌ها در بیمارستان شفا را از دست داده‌اند.

در این میان، آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل متحد از ترس تهدید دوباره ازسوی مقامات رژیم‌صهیونیستی، ترجیح داده است حداقلی‌ترین وظیفه خود، یعنی تشکیل جلسه اضطراری در کمیته حقوق بشر یا شورای امنیت سازمان ملل متحد را نادیده انگارد تا بلکه چند صباحی بیشتر در مسند اعطایی از سوی واشنگتن و لندن قرار گیرد!

در این معادله، نمی‌توان نقش شرکای جنایت تمام‌عیار صهیونیست‌ها در کاخ سفید و اتحادیه اروپا را فراموش کرد.

صدراعظم آلمان در یکی دیگر از مواضع وقیحانه خود در قبال نسل‌کشی در نوار غزه، مدعی شده است که رژیم اشغالگر قدس به قوانین بین‌المللی کاملا پایبند است و از این بابت، نباید مورد سرزنش قرار گیرد! این ادعای شولتس در‌حالی صورت می‌گیرد که حدود ۱۱هزارنفر از‌جمله ۸۰۰۰ زن و کودک بیگناه در جریان تجاوز توحش‌آمیز صهیونیست‌ها به نوار غزه به شهادت رسیده‌اند و حتی بیمارستان شفا نیز دیگر مکانی امن در این منطقه محسوب نمی‌شود.

اولاف شولتس، صدراعظم آلمان در این‌خصوص مدعی شده است‌: «اسرائیل یک کشور دموکرات است و به حقوق بشر و قوانین بین‌المللی پایبند بوده و براساس آن عمل می‌کند. بنابراین، اتهامات مطرح شده علیه اسرائیل، واهی و بی‌اساس است.»

این مواضع وقیحانه و غیرانسانی در‌حالی بیان می‌شود که مقامات نظامی و سیاسی رژیم اشغالگر قدس در بیانیه‌های مختلفی که از زمان آغاز نسل‌کشی در نوار غزه صادر شده‌اند، بمباران اماکن مسکونی در جبالیا و دیگر مناطق مملو از جمعیت را تایید کرده‌اند. در چنین شرایطی شولتس که تنها به منافع تسلیحاتی خود در جریان جنگ فکر می‌کند، تبدیل به وکیل‌مدافع شیطان شده است.

بدون شک در حال سپری کردن یکی از سیاه‌ترین دوران‌های حیات تاریخ روابط بین‌الملل هستیم، جایی‌که جنایات سیستماتیک، علنی و تفسیرناپذیر در نوار غزه به‌راحتی از‌سوی سازمان‌های ظاهرا بین‌المللی نادیده انگاشته می‌شود. نام بیمارستان شفای غزه نه در بیانیه‌های رسمی پارلمان اروپا و نه در قطعنامه‌های فوری شورای امنیت سازمان ملل متحد محلی از اعراب ندارد! وظیفه‌ای که صهیونیست‌ها به افرادی مانند شولتس، بایدن، سوناک، مکرون و حتی آنتونیو گوترش دبیر‌کل سازمان ملل متحد محول کرده‌اند، تمرکززدایی سیاسی و تبلیغاتی از این جنایت تمام‌عیار است. با این حال تیر شیاطین به سنگ خورده است زیرا افکار عمومی دنیا متوجه ذات متوحش رژیم‌صهیونیستی و حامیان غربی آن شده‌اند. بدون‌شک این آگاهی جهانی، به پیش‌در‌آمدی برای سقوط نهایی رژیم اشغالگر قدس مبدل خواهد شد‌.

پایان پیام/غ

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *