خودت میدونی؟!(گفت و شنود)

خودت میدونی؟!(گفت و شنود)

از محمد خاتمی که بر اساس اسناد موجود با دستور جرج سوروس به میرحسین موسوی فراماسون وصل می‌شود و فتنه آمریکایی-اسرائیلی ۸۸ را علیه ایران اسلامی به راه می‌اندازند، نمازگزاران عاشورا را سنگباران می‌کنند و نتانیاهو رسماً و علناً از آنها با عنوان بزرگ‌ترین سرمایه اسرائیل یاد می‌کند، غیر از وطن‌فروشی و خیانت چه انتظار دیگری می‌توان داشت؟!

خودت میدونی؟!(گفت و شنود)

فارس‌پلاس؛ دیگر رسانه‌ها-کیهان نوشت: گفت: محمد خاتمی یکی از سران فتنه آمریکایی‌،اسرائیلی ۸۸ گفته است «‌آن اسلامی که در انقلاب ۵۷ در کنار جمهوریت قرار گرفت، اسلامی بود که باید خود را با جمهوریت سازگار می‌کرد و اسلام عرفی بود!

گفتم: اولاً؛ با تأکید‌ات مکرر حضرت امام(ره) و نص صریح قانون اساسی، اسلامی که در کنار جمهوریت قرار گرفت اسلام ناب محمدی‌(ص) بود «‌نه یک کلمه کم و نه یک کلمه زیاد‌». ثانیاً؛ خارج کردن قوانین اسلام از ساختار نظام یعنی «‌اسلام عرفی‌»! به معنای خروج از اسلام است که در صدر اسلام از سوی یهودیان و مشرکان به پیامبر خدا‌(ص) پیشنهاد می‌شد و بعدها از سوی بنی‌امیه و بنی‌عباس به اجرا در‌آمد و پس از پیروزی انقلاب تا‌کنون نیز بارها از طرف قدرت‌های استکباری به ایران توصیه شده است!

از جمله اوباما و جان ساورز (مذاکره‌کننده ارشد انگلیس) تأکید می‌کردند که هدف واقعی آنها از تصویب برجام، عرفی کردن جمهوری اسلامی ایران است!

گفت: خاتمی از این دیدگاه بنی‌امیه‌ای خود خجالت نمی‌کشد؟!

گفتم: خجالت؟! ‌ای عوام! از محمد خاتمی که بر اساس اسناد موجود با دستور جرج سوروس به میرحسین موسوی فراماسون وصل می‌شود و فتنه آمریکایی-اسرائیلی ۸۸ را علیه ایران اسلامی به راه می‌اندازند، نمازگزاران عاشورا را سنگباران می‌کنند، آدم می‌کُشند، ابطحی را برای تأمین هزینه فتنه نزد پادشاه عربستان می‌فرستد، نتانیاهو رسماً و علناً از آنها با عنوان بزرگ‌ترین سرمایه اسرائیل یاد می‌کند و شیمون پرز می‌گوید آنها به نمایندگی از اسرائیل با جمهوری اسلامی می‌جنگند و… غیر از وطن‌فروشی و خیانت چه انتظار دیگری می‌توان داشت؟!

گفت: چرا تا‌کنون در مقابل تمامی این اسناد سکوت کرده و از پاسخ به آن فرار می‌کنند؟!

گفتم: یارو که از ترس طلبکارها خودشو پنهان کرده بود به رفیقش گفت؛ اگر کسی سراغ من اومد بگو رفته! رفیقش گفت؛ اگر پرسید کجا رفته چی بگم؟! گفت؛ بگو خودش هم نمی‌دونه کجا رفته!

پایان پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *