خودزنی ساختگی منافقین برای تخریب رابطه ایران و فرانسه

خودزنی ساختگی منافقین برای تخریب رابطه ایران و فرانسه

گروهک تروریستی منافقین برای تأثیرگذاری بر روابط ایران و فرانسه و تخریب این رابطه، اقدام به اجرای یک عملیات تروریستی ساختگی علیه خود کردند.

خودزنی ساختگی منافقین برای تخریب رابطه ایران و فرانسه

فارس‌پلاس؛ دیگر رسانه‌ها- تسنیم نوشت: گروهک تروریستی منافقین با طراحی و اجرای یک عملیات تروریستی علیه مقرهای خود در فرانسه قصد دارند بر روابط ایران و فرانسه اثرگذاری کنند.

بنابر این گزارش، ساعت 3 بامداد روز گذشته 21 خرداد (11 ژوئن) گروهک تروریستی منافقین یک عملیات تروریستی ساختگی علیه یکی از مقرهای خود در شهر سنت‌اوئن لومون در شمال پاریس اجرا کردند.

عوامل اجرای این عملیات تروریستی اقدام به پرتاب مواد آتش‌زا به‌سمت درب یکی از مقرهای منافقین کرده و سپس با سوار شدن به یک خودرو متواری شده‌اند.

ساعتی بعد از اجرای این عملیات، سایت رسمی گروهک منافقین با صدور بیانیه‌ای خبر از اجرای یک حمله تروریستی علیه یکی از مقرهای خود در فرانسه داد و جمهوری اسلامی ایران را به اجرای این عملیات متهم کرد.

به‌دنبال پیام امانوئل مکرون به رئیس جمهور ایران، منافقین این عملیات ساختگی را طراحی و اجرا کردند تا با متهم ساختن جمهوری اسلامی ایران، گفتگوی تلفنی روز قبل امانوئل مکرون با سید ابراهیم رئیسی را که حاکی از روابط مثبت فرانسه و ایران است، تحت تأثیر قرار دهند.

بازتاب این خبر در چند رسانه مخالف جمهوری اسلامی نظیر تایمز اسرائیل که تحلیل‌هایی در جهت تخریب روابط ایران و فرانسه ارائه داده بودند، نیز بخشی از این طراحی میدانی و رسانه‌ای منافقین بوده است.

پیش از این نیز در سال 1397 و در آستانه سفر حسن روحانی رئیس جمهور وقت ایران به اتریش برای احیای قرارداد برجام با طرف‌های اروپایی، توطئه‌ای مشابه با هدایت رژیم صهیونیستی علیه دیپلمات کشورمان اسدالله اسدی اجرا شد.

در طراحی سال 1397 صهیونیست‌ها، به دبیر سوم سفارت ایران در اتریش اتهام بمب‌گذاری وارد شد که در آن پروژه نیز منافقین نقش محوری بازی کردند.

با توجه به همراهی رسانه‌ای برخی رسانه‌های رژیم صهیونیستی در حادثه امروز که اتهام عملیات تروریستی را متوجه ایران دانسته‌اند و همچنین سابقه همکاری این رژیم با گروهک تروریستی منافقین، بعید نیست در عملیات ساختگی امروز گروهک رجوی، رژیم صهیونیستی نیز نقش داشته باشد.

پایان پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *