دنیای بیدار اسرائیل را متوقف خواهد کرد

دنیای بیدار اسرائیل را متوقف خواهد کرد

ریختن میلیون‌ها تن از مردم جهان به خیابان‌های آفریقا، اندونزی، آلمان، فرانسه، انگلیس، ایتالیا، اسپانیا، استرالیا و حتی خود آمریکا بویژه در ۲ شهر مهم نیویورک بعنوان پایتخت اقتصادی و واشنگتن‌دی‌سی به عنوان پایتخت سیاسی، نشان می‌دهد مردم دنیا با توجه به انسانیت‌شان برخلاف سران ممالک خود، با وسعت دادن به اعتراضات، هر طور شده اسرائیل را متوقف خواهند کرد.

فارس‌پلاس؛ محمدمهدی تقوی در یادداشتی نوشت: با گذشت یک ماه از عملیات محیرالعقول «طوفان الاقصی» و رشادت بی‌نظیر مقاومت و غافلگیری تاریخی سیستم امنیتی – اطلاعاتی – نظامی رژیم غاصب صهیونیست، نفرت مردم دنیا از صهیونیسم و جنایات آن به اوج رسیده است.

در کنار استقامت شجاعانه مردم غزه که با وجود داغ‌ سنگین شهادت ۱۰ هزار تن هم‌چنان محکم و استوار در برابر ظالمان آمریکایی و صهیونیست ایستاده‌اند و با وجود آنکه رژیم رفتنی صهیونیست تصور می‌کرد با کشتار روزانه غیرنظامیان در برابر چشم جهانیان، پس از مدتی جنایات آن عادی می‌شود و اعتراضات کاهش می‌یابد، هم‌چنان خیابان‌های سرزمین‌های اسلامی و غرب، شاهد تظاهرات عظیم میلیون‌ها انسان آزاده است.

۱/ با توجه به میزان غیرقابل باور قساوت و بی‌رحمی صهیونیست‌ها، خون مردم دنیا به جوش آمده و آنها که تاکنون به خاطر سانسور گسترده جنایات بنی‌صهیون توسط رسانه‌های‌شان، آگاهی چندان دقیقی نسبت به آنچه در فلسطین می‌گذشت، نداشتند این بار بیدار شده و بنا بر فطرت خویش در برابر ظالم ایستاده‌اند. چه کسی تصور می‌کرد روزی اعضای بلندپایه و دیپلمات‌های شاخص وزارت خارجه آمریکا در اعتراض به حجم جنایات رژیم اشغالگر، از سمت‌های‌شان کناره‌گیری کنند؟ این از طبقه الیت ایالات متحده؛ آن هم از ده‌ها هزار آمریکایی که این هفته با وجود تدابیر شدید امنیتی، مقابل کاخ سفید ضمن محکومیت جنایات اسرائیل، خواستار آزادی فلسطین و توقف حمایت‌های دولت بایدن از تل‌آویو شدند. آیا باورکردنی است چنین جمعیت عظیمی کاخ سفید را احاطه کند و خواستار نابودی رژیم صهیونیستی شود؟

۲/ از سوی دیگر خوی وحشی‌گری صهاینه و کشتار روزانه و شبانه کودکان و زنان بی‌پناه فلسطین موجب شده است مردم دنیا از حجم باورنکردنی جنایات آنها شگفت‌زده شوند.

ریختن میلیون‌ها تن از مردم جهان به خیابان‌های آفریقا، اندونزی، آلمان، فرانسه، انگلیس، ایتالیا، اسپانیا، استرالیا و حتی خود آمریکا به ویژه در ۲ شهر مهم نیویورک به عنوان پایتخت اقتصادی و واشنگتن‌دی‌سی به عنوان پایتخت سیاسی، نشان می‌دهد مردم دنیا با توجه به انسانیت‌شان برخلاف سران ممالک خود، با وسعت دادن به اعتراضات، هر طور شده اسرائیل را متوقف خواهند کرد.

پایان پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *