شتر رم کرده! (گفت و شنود)

شتر رم کرده! (گفت و شنود)

فرانسه یکی از حامیان اغتشاشات سال گذشته در ایران بوده که غربگرایان از آن با عناوینی نظیر مدافع آزادی بیان، حقوق بشر، مدارا با معترضان، پرهیز از خشونت و… یاد می‌کردند و حالا تمام آن ادعا‌ها دروغ از آب درآمده و غربگراها را سنگ روی یخ کرده است!

شتر رم کرده! (گفت و شنود)

فارس‌‌پلاس؛ دیگر رسانه‌ها – کیهان نوشت: گفت: چرا روزنامه‌ها و سایت‌های زنجیره‌ای اخبار و گزارش‌های شورش فراگیر در فرانسه را سانسور می‌کنند؟ درحالی که اخبار این شورش بی‌سابقه با تیترهای «‌فرانسه‌ در سراشیب سقوط‌»، «‌جنگ داخلی‌»، «حکومت نظامی‌»، «بازداشت هزاران نفر» و… به خبر اول رسانه‌های مطرح جهان تبدیل شده است.

گفتم: ‌ای عوام! انتظار داری چه بگویند؟! فرانسه یکی از حامیان اغتشاشات سال گذشته در ایران بوده که غربگرایان از آن با عناوینی نظیر مدافع آزادی بیان! و حقوق بشر! و مدارا با معترضان! و پرهیز از خشونت! و… یاد می‌کردند و حالا تمام آن ادعا‌ها دروغ از آب درآمده! و غربگراها را سنگ روی یخ کرده است!

گفت: پس بگو چرا عزا گرفته‌اند و خودشان را به در و دیوار می‌زنند!

گفتم: روباهی با دیدن هیکل درشت شتر به فکر افتاد که خوب است تحت حمایت او قرار بگیرد و به همین منظور دُمش را به دُم شتر گره زد! از قضا در یکی از روزها شیری از دور پیدا شد و شتر از ترس رم کرد و پا به فرار گذاشت. روباه که پاهای کوتاهی داشت به دم شتر آویزان شده و به این طرف و آن طرف کشیده می‌شد. پرسیدند این چه حالت است؟ گفت؛ این نتیجه پیوند با گنده‌های بی‌بخار است!

پایان پیام/ت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *