فساد کشف شده توسط شهردار تهران، متعلق به دوره‌های پیشین است

فساد کشف شده توسط شهردار تهران، متعلق به دوره‌های پیشین است

عضو شورای شهر تهران در خصوص سوءبرداشتی که از مصاحبه‌اش شده، توضیحاتی ارائه کرد.

فساد کشف شده توسط شهردار تهران، متعلق به دوره‌های پیشین است

از شایعه تا واقعیت: ناصر امانی عضو شورای شهر تهران طی گفت و گویی با یکی از خبرگزاری های کشور درخصوص مصاحبه شهردار تهران و سخنگوی شهرداری تهران پیرامون کشف فساد ۲۰ هزار میلیاردی گفت منتظریم تا شهرداری تهران مستندات این فساد را هم به شورای شهر به عنوان نمایندگان مردم ارائه کنند.
برخی رسانه‌ها مصاحبه این عضو شورای شهر را به گونه ای بازتاب دادند که این فساد ۲۰ هزار میلیاردی در دوره جدید شهرداری تهران و تیم تحت مدیریت علیرضا زاکانی رخ داده است.

ناصر امانی در متنی که در اختیار رسانه ها قرار داده گفت: به دنبال گفتگوی اخیرم با خبرگزاری ایسنا درخصوص اظهارات شهردار تهران و سخنگوی شهرداری درباره پرونده ۲۰ هزار میلیاردی، ظاهرا برخی رسانه‌ها اظهارات بنده را به نحوی بازتاب داده‌اند که یک فساد بزرگ در دوره فعلی مدیریت شهری و در زمان شهرداری آقای زاکانی اتفاق افتاده است، درصورتی که مشخص است که منظور شهردار تهران و سخنگو مربوط به ادوار گذشته مدیریت شهری بوده و ارتباطی با دوره فعلی ندارد.
امانی با بیان اینکه کلی گویی و اطلاع‌رسانی ناقص باعث سواستفاده بدخواهان نظام خواهد شد، اضافه کرد: به عنوان نماینده مردم شریف تهران در شورای شهر ششم پیگیر ادعای کشف فساد خواهم بود تا این موضوع به صورت مستند و مصداقی به شورای شهر ارائه شود.

پایان پیام/

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *